20.10.2017
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Parkování Stodůlky

Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště.
Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni.
Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme.
V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s  přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu.
V případě konání semináře,přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.

Profil výcvikáře

PETER KONČULA - poslušnost, stopy, aport, individuální výcvik

Jaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)? Moji první psi byli všichni Alíci, Puňťové, Broci u babiček, dědečků a sousedů na dvorech. Prvního vlastního psa jsme si společně s manželkou pořídili před 10-ti. Dostal jméno Ajax a je to Rhodesian Ridgeback. Ajaxovi jsme následně pořídili ještě Bublinku, nalezence. Běhala omrzlá a hladová po polích jenom s rezavým stahovákem. Bublina je kříženec pravděpodobně labradora a maďarského ohaře.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým? Pasivně odmala, aktivně od roku 2000. Náš první pes Ajax byl pro nás dostatečně dobrou školou do začátku :o).

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod. ...)? Všehochuť co nás zajímá. Lovecká, sportovní kynologie, agility, coursing, dogtrekking a caniscross, obedience. Teď už jsou naši psi na důchodovém odpočinku, takže už jen velice rekreačně.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)? Přípravě psů na skládaní zkoušek se moc nevěnuji. Pro mě je hlavní zájem společenská výchova a problémové chování psů. Přece jenom jsem však nějaké zkoušky skládal. Služební - ZOP. Lovecké - BzH, HZ, MIBzH RR (2x vítěz mezinárodních zkoušek), PZ, KBZ RR, BZ. Sportovní - Obedience Z, Coursing (Mistr ČR, Mistr Čech - 2005 ), Dogtrekking

A něco málo z "nepejskařského života“... Kynologie bohužel není můj hlavní pracovní poměr. Pracuji jako IT specialista. Vedle toho se věnuji fotografii a speciálním masážím. Technicky zabezpečuji chod a administraci webových stránek . A dál všechno možného dalšího co se točí kolem Haf Bez Obav. A samozřejmě ještě našemu velko-maloobchodu Dogoutdoor.cz s outdoorovým vybavením pro psy.