29.03.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

ČESKÝM KRASEM S HÁDANKAMI
Název:ČESKÝM KRASEM S HÁDANKAMI
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:13.04.2013
Cena:150,- Kč

 Chcete si trochu potrápit hlavu a zároveň u toho unavit svého pejska?

Tentokráte se podíváme do Českého krasu. Každý účastník dostane mapu Českého krasu a k tomu itinerář, v němž tentokráte nebudou názvy míst, kam jít, ale jen návnady, abyste si to mohli domyslet. Pomocí hádanek si na mapě určíte místa, ke kterým máte dojít a vydáte se tam najít kontrolní samolepku. U rozcestníků, který si najdete budou vždy ještě indicie, které vás dovedou přímo ke kontrolní samolepce. K místům si můžete jít v libovolném pořadí, hádat můžete v průběhu cesty, nebo na startu, to už je na Vás. Časový limit na splnění a sesbírání všech kontrol bude 8 hodin. Do hodnocení se bude počítat samozřejmě správnost míst (ale to zvládne každý levou zadní) a dále čas, za jaký sesbíráte všechny kontroly.

 KDY:

13.4.2013 v 9:00

KDE:

Beroun - Hostim, hospoda na návsi

Startovat máte možnost jako jednotlivec (s doprovodem bez psa) nebo ve dvojici, to ale potom budete hodnoceni dohromady jako jeden (protože byste měli úplně stejné výsledky, nebylo by co hodnotit).  Počet psů na psovoda není omezen.

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, budete se opět pohybovat v CHKO a v honitbách, proto každý dle svého uvážení mějte psa na vodítku nebo na volno.

Psi, kteří honí zvěř nebo utíkají by měli být na vodítku, nebo stopovací šňůře, nezapomeňte s sebou také náhubky. Zúčastnit se mohou pejsci starší půl roku, s platným očkováním.
Očkovací průkazy s sebou
(budou kontrolovány na startu).

S sebou nezapomeňte pohodlnou obuv, DOBROU NÁLADU a také vlastní tužku!J

Hodnocení proběhne až do cíle dorazí všichni účastníci, start i cíl je v Hostimi na návsi. Možnost občerstvení v cíli při čekání na vyhlášení bude místní hospodě.

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky.

 Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO. Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. Minimální počet účastníků pro konání akce je 5 lidí. Startovné musí být zaplaceno nejpozději 10.4.2013, odhlásit se můžete nejpozději 24h před počátkem akce, později už Vám nebudou vráceny peníze.

Startovné:

150,- (za osobu a psa).

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT