06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

Kokořínsko křížem krážem
Název:Kokořínsko křížem krážem
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:25.05.2013
Cena:250,- Kč

Kokořínsko křížem krážem

 

Chcete se projít krásnou přírodou kokořínského dolu? Pak jsme pro Vás připravili další akci s prvky dogtrekkingu. Trasy se tentokrát budou blížit trasám dogtrekkingových akcí MID a SHORT. Přijďte se s námi projít, zasoutěžit si a unavit sebe i pejsky. Po cestě se podíváte na skály Pokličky, na hrad Kokořín nebo do Šemanovického dolu. Cesty vedou příjemnou krajinou s minimem lidí.

 KDY:

25.5.2013 v 9:00 - 10:30

KDE:

Kokořínský důl – kiosek u restaurace Pobuda

(Po dohodě, kdo by jel vlakem do Mšena, pak je možný domluvit svoz ze Mšena nádraží, kdo by o tuto možnost měl zájem, ozvěte se prosím včas na mail tereza.vidimska@centrum.cz )

 

trasa MID 

délka:  cca 30km

časový limit:   12hodin

 

trasa SHORT  

délka:   cca 17km

časový limit:    9hodin

 

Akce se bude řídit dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Účastníci se mohou po trati pohybovat maximálně ve dvojici. Počet psů na osobu není omezený. Startovat se bude v intervalu 1 minuta.

 

Povinná výbava pro MID: láhev na vodu 1l, tužka, čelovka (nebo baterka), základní lékárnička (náplasti, 2x obinadlo)

Povinná výbava pro SHORT: tužka, láhev na vodu

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa, mapu KČT Kokořínsko, Mělnicko.

 

Na startu každý účastník dostane mapu a itinerář s vyznačenými kontrolními body, kde bude kontrola buďto živá nebo razítko či kleštičky. Závodník si sám poznačí do kartičky, že tudy prošel, nebo mu to tam vyznačí člověk, který bude kontrolu provádět. Vaším dalším úkolem bude do mapy si poznačit názvy míst, které tam budou vyznačeny, nebo zodpovědět některé otázky, které se budou týkat cesty. Na trase bude i několik nepovinných kontrol.

 

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, pes bude po celou dobu na vodítku či dogtrekkové šňůře, porušení tohoto pravidla má za následek okamžitou diskvalifikaci, hrajte fér vůči svým protihráčům! Toto pravidlo bude na trati průběžně kontrolováno stejně jako povinná výbava.

Nezapomeňte náhubky, pokud pojedete vlakem.

 

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou, budou kontrolovány na startu, bez nich pes nebude zařazen do soutěže.

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU! :)

Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie, možnost občerstvení v cíli při čekání na vyhlášení bude v kiosku restaurace, je zde příjemná zahrádka. Ráno je kiosek otevřen od 10h.

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky.

 

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, jméno, plemeno a věk psa, trasa). Přihlašovat se bude do týmu po dvou, počet psů na tým není omezen. Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity, startovné se zvedá na 350kč. Minimální počet účastníků pro konání akce je 7 lidí.

 

Startovné:

250,- (za osobu a psa).

Startovné musí být připsáno na účtu HafBO nejpozději 20.5.2013, přihlášeni na akci jste až dnem připsání peněz na účet! Odhlásit se můžete nejpozději 48h před počátkem akce, později už Vám nebudou vráceny peníze.

 

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT