06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

Velký okruh Českým středohořím
Název:Velký okruh Českým středohořím
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:17.11.2013
Cena:200,- Kč

Velký okruh Českým středohořím

 

Závod s prvky dogtrekkingu za krásami českého středohoří – vrcholy a zříceniny.

 KDY:

17.11.2013 v 9:00 - 10:30

 KDE:

Lovosice, nádraží

 trasa MID

délka:  cca 33km

časový limit:   12hodin

trasa SHORT

délka:   cca 18km

časový limit:  9hodin

 Trasa povede různorodou přírodou českého středohoří, po cestě uvidíte nejen vrcholy středohoří jako je Milešovka nebo Lovoš, ale také zříceniny jako Oparno, Ostrý či Košťálov. Akce se bude řídit dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka - porušení tohoto pravidla se bude trestat diskvalifikací. Počet psů na osobu není omezený. Po trase se můžete pohybovat max. po dvojicích.

 

Povinná výbava pro MID: láhev na vodu 1l, tužka, čelovka.

Povinná výbava pro SHORT: tužka

 

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa.

 

Na startu každý účastník dostane mapu a itinerář s vyznačenými kontrolními body, kde bude kontrola buďto živá nebo razítko či kleštičky. Závodník si sám poznačí do kartičky, že tudy prošel, nebo mu to tam vyznačí člověk, který bude kontrolu provádět.

 

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, pes bude po celou dobu na vodítku či dogtrekkové šňůře.

Nezapomeňte náhubky, pokud pojedete vlakem.

 

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu).

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!J

Hodnocení proběhne až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie, start i cíl je v Lovosicích u nádraží. Možnost občerstvení v cíli při čekání na vyhlášení bude v některé z místních restaurací či hospod. Parkování je možné na některém ze "sídlišť" v Lovosicích

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky.

Přihláška:

 

Přihlašování probíhá přes HafBO,http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, jméno a věk psa a typ trasy, kterou si zvolíte). Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. Minimální počet účastníků pro konání akce je 4 osoby.

 Startovné:

200,- (za osobu a psa).

Startovné musí být připsáno na účet nejpozději 10.11.2013, odhlásit se můžete nejpozději 14.11.2013, po tomto datu už se startovné nevrací.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT