20.05.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

10. HAFBO Mikuláš
Název:10. HAFBO Mikuláš
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:14.12.2013
Cena:140,- Kč

X. HafBO Mikuláš

KDY: 14. 12. 2012 od 10:00 hod.

KDE: výcvikový areál HAFBO-Řeporyje (start)
(http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/stranka/26)
a Restaurace Černý kohout (cíl)
(http://www.cerny-kohout.cz/)

Přihlášky: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled
Přihlašujete se do časových skupin, aby nám to lépe šlo a nemuseli jste někde moc dlouho čekat. Skupin je celkem 6, kde skupiny 1-5 jsou je určeny pro dospělé psy a skupina č.6  je určena pro štěňata ve věku 6-10 měsíců. Mladším pejskům akci nedoporučujeme s ohledem na délku trasy.
V případě, že má majitel dva a více psů a chce, aby se všichni jeho psi aktivně účastnili disciplín, měl by přihlásit každého psa jednotlivě. Pokud si bude psy střídat a ve výsledku to bude, jako kdyby soutěžil jen jeden, hlásí pouze jednoho psa. Soutěžit se bude tentokrát jednotlivě. Trasu je však možné projít po skupinách. Poslední časovou skupinu (11:20) doporučujeme těm, kdo jsou zvyklí chodit svižnějším tempem J

Časové rozdělení skupin/ čas určuje, kdy má být skupina na startu-cvičiště Řeporyje:
Skupina č. 1 : 10:00
Skupina č. 2 : 10:20
Skupina č. 3 : 10:40
Skupina č. 4 : 11:00
Skupina č. 5 : 11:20
Skupina č. 6 štěňata :  11:40

Cena: 140,00 Kč/tým (psovod + pes) . Nutno uhradit do 6.12.2013 !!! Neuhrazené rezervace budou smazány.

Kapacita: 30 míst (minimum pro konání akce : 20 platících účastníků)

Parkování a doprava : parkování je možné u výcvikového areálu, kde je zahájení akce. Akce bude ukončena v restauraci Černý kohout. Pro ty, kteří přijedou auty doporučujeme pak cestu zpět přes údolí na cvičák (cca 25 min rychlé chůze), nebo je možné využít vlakového spojení –zastávka Holyně-směr Řeporyje, případně dle kapacity dovezeme řidiče pro auta na cvičák.
Pokud si ale chcete udělat pěkný den, doporučujeme do Řeporyjí přijet MHD / vlak.

Co s sebou: teplé oblečení a možná i pro pejska; kdo má, může vzít postroj a dogtrekové vybavení a hlavně dobrou náladu a pro jistotu též platný očkovací průkaz/pas. Doporučujeme vhodnou obuv do lesního terénu.

Předpokládané ukončení: po vyhlášení výsledků - cca v 16:00 hod.

Upozornění: Budeme se pohybovat na území s rozšířeným výskytem lesní zvěře a v přírodní rezervaci Dalejské  údolí a Prokopské údolí , proto prosíme, abyste psy měli pod kontrolou. Každý si za svého psa zodpovídá sám. Háravé fenky raději nechte doma odpočívat.

Prosíme, čtěte pozorně následující propozice:

PROPOZICE

Soutěžit se bude jednotlivě, ale trasu je možné projít ve skupinách. Na úvod vás resp. vaše čtyřnohé kamarády čeká pár sportovně-výcvikových disciplín na cvičišti v Řeporyjích. Po splnění se vydáte přes Dalejské a Prokopské údolí  směr Klukovice. Trasu si budete hledat sami pomocí indicií. Na trase budou dvě kontrolní stanoviště. Trasa má délku cca 10 km, pro štěňata je trasa kratší. Cca 5 km.
A kde jinde skončit po takových výkonech než na dobrém jídle v restauraci Černý Kohout, Klukovice? Zde si ještě malinko pocvičíte své mozkové závity, jako vždy pro vás máme připraven menší testík. A pak už jen pohoda u jídla, odpočinek pro pejsky a čekání na výsledky.
Do restaurace je nutné dojít max do 15 hod.!!!!!
Trasa tedy není okruh, ale je jednosměrná.

Mikulášská nadílka bude připravena pro všechny, kdo nezlobí a pro ty nejúspěšnější ještě něco navíc.

Pro inspiraci doporučujeme přečíst články z předešlých ročníků a podívat se do fotogalerie.

Váš HAFBO tým (Alča, Kačka, Pavla, Míša)