06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

10. HAFBO Mikuláš
Název:10. HAFBO Mikuláš
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:14.12.2013
Cena:140,- Kč

X. HafBO Mikuláš

KDY: 14. 12. 2012 od 10:00 hod.

KDE: výcvikový areál HAFBO-Řeporyje (start)
(http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/stranka/26)
a Restaurace Černý kohout (cíl)
(http://www.cerny-kohout.cz/)

Přihlášky: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled
Přihlašujete se do časových skupin, aby nám to lépe šlo a nemuseli jste někde moc dlouho čekat. Skupin je celkem 6, kde skupiny 1-5 jsou je určeny pro dospělé psy a skupina č.6  je určena pro štěňata ve věku 6-10 měsíců. Mladším pejskům akci nedoporučujeme s ohledem na délku trasy.
V případě, že má majitel dva a více psů a chce, aby se všichni jeho psi aktivně účastnili disciplín, měl by přihlásit každého psa jednotlivě. Pokud si bude psy střídat a ve výsledku to bude, jako kdyby soutěžil jen jeden, hlásí pouze jednoho psa. Soutěžit se bude tentokrát jednotlivě. Trasu je však možné projít po skupinách. Poslední časovou skupinu (11:20) doporučujeme těm, kdo jsou zvyklí chodit svižnějším tempem J

Časové rozdělení skupin/ čas určuje, kdy má být skupina na startu-cvičiště Řeporyje:
Skupina č. 1 : 10:00
Skupina č. 2 : 10:20
Skupina č. 3 : 10:40
Skupina č. 4 : 11:00
Skupina č. 5 : 11:20
Skupina č. 6 štěňata :  11:40

Cena: 140,00 Kč/tým (psovod + pes) . Nutno uhradit do 6.12.2013 !!! Neuhrazené rezervace budou smazány.

Kapacita: 30 míst (minimum pro konání akce : 20 platících účastníků)

Parkování a doprava : parkování je možné u výcvikového areálu, kde je zahájení akce. Akce bude ukončena v restauraci Černý kohout. Pro ty, kteří přijedou auty doporučujeme pak cestu zpět přes údolí na cvičák (cca 25 min rychlé chůze), nebo je možné využít vlakového spojení –zastávka Holyně-směr Řeporyje, případně dle kapacity dovezeme řidiče pro auta na cvičák.
Pokud si ale chcete udělat pěkný den, doporučujeme do Řeporyjí přijet MHD / vlak.

Co s sebou: teplé oblečení a možná i pro pejska; kdo má, může vzít postroj a dogtrekové vybavení a hlavně dobrou náladu a pro jistotu též platný očkovací průkaz/pas. Doporučujeme vhodnou obuv do lesního terénu.

Předpokládané ukončení: po vyhlášení výsledků - cca v 16:00 hod.

Upozornění: Budeme se pohybovat na území s rozšířeným výskytem lesní zvěře a v přírodní rezervaci Dalejské  údolí a Prokopské údolí , proto prosíme, abyste psy měli pod kontrolou. Každý si za svého psa zodpovídá sám. Háravé fenky raději nechte doma odpočívat.

Prosíme, čtěte pozorně následující propozice:

PROPOZICE

Soutěžit se bude jednotlivě, ale trasu je možné projít ve skupinách. Na úvod vás resp. vaše čtyřnohé kamarády čeká pár sportovně-výcvikových disciplín na cvičišti v Řeporyjích. Po splnění se vydáte přes Dalejské a Prokopské údolí  směr Klukovice. Trasu si budete hledat sami pomocí indicií. Na trase budou dvě kontrolní stanoviště. Trasa má délku cca 10 km, pro štěňata je trasa kratší. Cca 5 km.
A kde jinde skončit po takových výkonech než na dobrém jídle v restauraci Černý Kohout, Klukovice? Zde si ještě malinko pocvičíte své mozkové závity, jako vždy pro vás máme připraven menší testík. A pak už jen pohoda u jídla, odpočinek pro pejsky a čekání na výsledky.
Do restaurace je nutné dojít max do 15 hod.!!!!!
Trasa tedy není okruh, ale je jednosměrná.

Mikulášská nadílka bude připravena pro všechny, kdo nezlobí a pro ty nejúspěšnější ještě něco navíc.

Pro inspiraci doporučujeme přečíst články z předešlých ročníků a podívat se do fotogalerie.

Váš HAFBO tým (Alča, Kačka, Pavla, Míša)