20.05.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

Se psy za zimními radovánkami - běžky
Název:Se psy za zimními radovánkami - běžky
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:08.03.2014
Cena:250,- Kč

Chcete využít konec sezóny a užít si ještě sníh? Vydejte se s námi na celodenní výlet na běžkách na hřebeny Krkonoš. Ne příliš náročná trasa vede po hřebenové cestě ze Špindlerovy boudy (na kterou nás vyveze jeden z místních autobusů, abychom si ušetřili nepříjemné stoupání) po polské straně hranice na Sluneční kameny a dále do sedla pod Sněžku, odtud se pak vydáme po krásné rovné cestě na Luční boudu, kde je možnost občerstvení, pejsci zde můžou i dovnitř. Po-té, co se občerstvíme, budeme pokračovat po zimní tyčové trase zpátky na Špindlerovu boudu, odtud pak se vydáme mírným klesáním na Moravskou boudu, kde jsou velmi pohostinní i takříkajíc „dog-friendly“, pro ty, co už by měli hlad je zde možnost i vydatnějšího občerstvení s příjemnou obsluhou a za příjemné ceny. Nakonec se klesáním svezeme zpět do Špindlerova mlýna.

Běžky je možné vyměnit za sněžnice, pokud je někdo má a měl by zájem se k nám připojit.

Trasa:

Špindlerova bouda – Slonecznik – Luční bouda – Špindlerova bouda – Moravská bouda – Davidovy boudy – Špindlerův mlýn. Trasa je dlouhá cca 20km.

Kdy:

8.3.2014 9:00

Kde:

Sraz ve Špindlerově mlýně na parkovišti u autobusového nádraží, v 9:00. Autobusy nahoru jezdí každou půl (tzn. pokud možno bychom stihli ten v 9.30). Konec akce ve večerních hodinách.

 

Přihlašování a cena:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zde : http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled
Maximální počet účastníku je 5 (na jednu osobu jeden pes).
Cena za osobu a psa je 250,- (v ceně je jízdné autobusem na Špindlerovu boudu).

!!! Akce se může zrušit nebo změnit datum konání v závislosti na sněhových podmínkách a počasí !!!

Trasa je příjemná horským masivem Krkonoš, s krásnými vyhlídkami jak směrem na Sněžku, tak i dolů do údolí. Je vhodná pro mírně pokročilé běžkaře a pejsky, co v zimě zvládají celodenní pobyt venku ve sněhu. Na hřebenech je počasí velmi proměnlivé, jednu chvíli krásně svítí sluníčko a druhou fouká studený vítr. Pokud budeme mít štěstí na sluníčko, pak se Vám otevřou nádherné výhledy na širé stříbřité pláně, kde ke konci sezóny už moc lidí nebývá. S sebou si nezapomeňte běžky :) , pro pejska možno postroj a pružnou dostatečně dlouhou šňůru, budeme se pohybovat v chráněné oblasti, kde by se pejsci neměli pohybovat na volno. Doporučuji teplé oblečení, případně i nějakou tu bundičku pro pejska, pro případ nepříznivého počasí. Lehkou svačinu (třeba čokoládové tyčinky,…) a něco teplého na pití do termosky. Doporučuji také sluneční brýle, nebo sportovní brýle proti větru. S sebou také nezapomeňte čelovku pro všechny případy, alespoň jednu botičku na psa a náhradní teplé ponožky :) Do autobusu nezapomeňte náhubek.

Akce se mohou zúčastnit pouze pejsci starší půl roku, s platným očkováním. Očkovací průkazy vezměte prosím s sebou!

ZA SVÉHO PSA SI ZODPOVÍDÁ KAŽDÝ SÁM, PŘIHLÁŠENÍM SE NA AKCI SOUHLASÍTE SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE  A ZAVAZUJETE SE JE DODRŽOVAT.