17.11.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line zimní škola hrou

On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata.
Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.

Více informací ZDE.

Se psy za zimními radovánkami - běžky
Název:Se psy za zimními radovánkami - běžky
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:08.03.2014
Cena:250,- Kč

Chcete využít konec sezóny a užít si ještě sníh? Vydejte se s námi na celodenní výlet na běžkách na hřebeny Krkonoš. Ne příliš náročná trasa vede po hřebenové cestě ze Špindlerovy boudy (na kterou nás vyveze jeden z místních autobusů, abychom si ušetřili nepříjemné stoupání) po polské straně hranice na Sluneční kameny a dále do sedla pod Sněžku, odtud se pak vydáme po krásné rovné cestě na Luční boudu, kde je možnost občerstvení, pejsci zde můžou i dovnitř. Po-té, co se občerstvíme, budeme pokračovat po zimní tyčové trase zpátky na Špindlerovu boudu, odtud pak se vydáme mírným klesáním na Moravskou boudu, kde jsou velmi pohostinní i takříkajíc „dog-friendly“, pro ty, co už by měli hlad je zde možnost i vydatnějšího občerstvení s příjemnou obsluhou a za příjemné ceny. Nakonec se klesáním svezeme zpět do Špindlerova mlýna.

Běžky je možné vyměnit za sněžnice, pokud je někdo má a měl by zájem se k nám připojit.

Trasa:

Špindlerova bouda – Slonecznik – Luční bouda – Špindlerova bouda – Moravská bouda – Davidovy boudy – Špindlerův mlýn. Trasa je dlouhá cca 20km.

Kdy:

8.3.2014 9:00

Kde:

Sraz ve Špindlerově mlýně na parkovišti u autobusového nádraží, v 9:00. Autobusy nahoru jezdí každou půl (tzn. pokud možno bychom stihli ten v 9.30). Konec akce ve večerních hodinách.

 

Přihlašování a cena:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zde : http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled
Maximální počet účastníku je 5 (na jednu osobu jeden pes).
Cena za osobu a psa je 250,- (v ceně je jízdné autobusem na Špindlerovu boudu).

!!! Akce se může zrušit nebo změnit datum konání v závislosti na sněhových podmínkách a počasí !!!

Trasa je příjemná horským masivem Krkonoš, s krásnými vyhlídkami jak směrem na Sněžku, tak i dolů do údolí. Je vhodná pro mírně pokročilé běžkaře a pejsky, co v zimě zvládají celodenní pobyt venku ve sněhu. Na hřebenech je počasí velmi proměnlivé, jednu chvíli krásně svítí sluníčko a druhou fouká studený vítr. Pokud budeme mít štěstí na sluníčko, pak se Vám otevřou nádherné výhledy na širé stříbřité pláně, kde ke konci sezóny už moc lidí nebývá. S sebou si nezapomeňte běžky :) , pro pejska možno postroj a pružnou dostatečně dlouhou šňůru, budeme se pohybovat v chráněné oblasti, kde by se pejsci neměli pohybovat na volno. Doporučuji teplé oblečení, případně i nějakou tu bundičku pro pejska, pro případ nepříznivého počasí. Lehkou svačinu (třeba čokoládové tyčinky,…) a něco teplého na pití do termosky. Doporučuji také sluneční brýle, nebo sportovní brýle proti větru. S sebou také nezapomeňte čelovku pro všechny případy, alespoň jednu botičku na psa a náhradní teplé ponožky :) Do autobusu nezapomeňte náhubek.

Akce se mohou zúčastnit pouze pejsci starší půl roku, s platným očkováním. Očkovací průkazy vezměte prosím s sebou!

ZA SVÉHO PSA SI ZODPOVÍDÁ KAŽDÝ SÁM, PŘIHLÁŠENÍM SE NA AKCI SOUHLASÍTE SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE  A ZAVAZUJETE SE JE DODRŽOVAT.