06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

Noční výlet po levém břehu Vltavy
Název:Noční výlet po levém břehu Vltavy
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:15.02.2014
Cena:150,- Kč

Trasa: cca 30km (nebo tolik kolik zvládnete)

Kdy: 15.2.2014

Čas: cca 20:00 – 8:00

První část nočního putování Prahou – tentokráte po levém břehu Vltavy. Na trase bude několik kontrolních bodů, které je třeba projít. Start bude na autobusové zastávce Cibulka. Pokud pojedete autem, doporučuji nechat si ho někde poblíž cíle – tramvajové zastávky Újezd a na start dojet pomocí MHD (tram 9 20:00 – 20:10 Kavalírka, bus 123 20:18 – 20:22). 

                Celá trasa má cca 30km, viz mapa níže, ale trasa je DOPORUČENÁ nikoli povinná, tudíž můžete jít jakkoli uznáte za vhodné, jen musíte projít kontrolními body. NENÍ POVOLENO POUŽÍVÁNÍ MHD V PRŮBĚHU CESTY, MHD můžete využít jen po předchozím ukončení soutěžení.

Mapu a seznam kontrolních bodů obdrží každý účastník na startu. Trasa povede převážně známými parky Prahy jako PP Košíře-Motol, Hvězda, Divoká Šárka, Stromovka a na konci se podíváme na zasněženou noční Prahu u Hradu a na Malé Straně a na Petříně.

                Počítat se bude, kolik kontrolních stanovišť projdete (budete si zaznamenávat do kartičky, kterou dostanete na startu), těm, kdo dojdou až do cíle, bude měřen čas – podle toho se bude vyhodnocovat pořadí. Každý účastník, který dojde až do cíle, dostane diplom, mašli a hmotnou cenu ihned na místě, protože v neděli v noci/ráno moc podniků otevřených nebývá, tak nebudeme dělat celkové vyhodnocení. Ti, kteří do cíle nedojdou, dostanou diplom a drobnost za účast. Celkové pořadí a kdo kam došel, pak bude vyvěšeno na internetu na webu HafBO. Znamená to tedy, že můžete trasu kdekoli ukončit a využít MHD, nebo cokoli jiného k návratu domů, soutěž můžete ukončit pomocí SMS J. Do 8:00 v neděli 16.února musí všichni odevzdat svou kartičku v cílovém bodě. 8:00 je nejzazší bod pro dojití do cíle! Start je libovolný od 20:00, záleží na tom, jak se cítíte, že trasu zvládnete.

Doporučená výbava: ĆELOVKA - parky nemusí být osvětlené, nabitý mobilní telefon, tramvajenka nebo lístek na MHD, košík pro možnost využití v MHD. Doporučuji si s sebou vzít i botičku pro psa pro jistotu a teplé oblečení a pohodlnou, nepromokavou obuv. TRASA VEDE MĚSTEM, BERTE TO PROSÍM V POTAZ, NE VŠUDE SE DÁ JÍT MENŠÍMI CESTAMI MIMO ASFALT. Po cestě poznáte jinou tvář Prahy – tichou a klidnou, případně pěkně osvětlené centrum.

                Na tuto akci bude navazovat další a to noční putování po pravém břehu Vltavy, pokud bude zájem.

 

S sebou nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním. Akce je doporučena pro psy starší půl roku.

Max počet lidí: 15

 Minimální počet účastníků pro konání akce – 5.

Cena: 150kč

Peníze musí být připsány na účet do 13.2.2014, jinak bude přihláška považována za neplatnou.

Přihlašování proběhne přes HafBO a prosím o zaslání přihlášky na email tereza.vidimska@centrum.cz s těmito údaji: Jméno, příjmení, jméno psa. S jakýmikoli dotazy se můžete obracet na mě na telefonu 732803857, nebo na výše zmíněném emailu.

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT!