06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Anatomie strachu a Hersenwerk - ZMĚNA TERMÍNU

Přednáška s praktickým workshopem.

Kdy: sobota 1.8.2020

Více informací ZDE.

Za Mikešem do Hrusic a zpět přes Zlenice a Starou Dubou
Název:Za Mikešem do Hrusic a zpět přes Zlenice a Starou Dubou
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:19.04.2014
Cena:200,- Kč

Za Mikešem do Hrusic a zpět přes Zlenice a Starou Dubou

Přijďte si s námi užít jarního Posázaví, objevit některé z místních zřícenin a pokochat se probouzející se přírodou. Akce se ponese v dogtrekkingovém duchu, ale čekají Vás poněkud netradiční kontroly, cílem nebude jen zadat trasu do GPS, anebo jít slepě podle mapy, ale budeme po Vás chtít, abyste se pozorně dívali kolem sebe J.

KDY: 19. 4. 2014

KDE: Lštění (Benešov), 8:00 – 10:00

(vlakem z Praha hl. n. – 7.07 (příjezd 8.11) s přestupem v Čerčanech nebo 8.24 příjezd 9.15 přímý vlak z Praha hl.n.; autem pak po dálnici D1 exit 21 na Mirošovice, parkování možné třeba u mostu Čtyřkoly – Lštění, kde bude zároveň i start)

TRASA:        cca 25km

Časový limit: 10 hodin

 

Možnost občerstvení v cíli bude v Hospůdce pod Hradištěm (49°51'52.852"N, 14°42'53.468"E, ul. Grégrova 10) dle otevíracích hodin. www.hospudkapodhradistem.cz

Odměněni budou všichni účastníci diplomem a drobným dárkem, První tři pak dostanou medaili a větší odměnu. Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci buďto v hospůdce nebo někde poblíž, bude upřesněno na startu.

Akce se řídí dogtrekkovými pravidly, zejména: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Po trati se můžete pohybovat v libovolně velkých skupinkách, ale startovat bude každý sám v intervalu 3 minut. Počet psů na osobu není omezený.

Povinná výbava: láhev na vodu 1 l, čelovka nebo baterka, základní lékárnička – tzn. náplasti a obinadlo.

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa, pokud chcete, tak využijete mapu KČT 40 – Benešovsko a Dolní Posázaví.

Na startu každý účastník dostane výřez mapy s vyznačenou trasou a informace ke kontrolním bodům.

Zúčastnit se mohou všichni pejsci s ohledem na jejich věk a kondici, s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou, budou kontrolovány na startu, bez nich pes nebude zařazen do soutěže.

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!J

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň přihlášku posílejte na tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte to, co chcete mít v diplomu - své jméno (příjmení), jméno psa). Minimální počet účastníků pro konání akce jsou 3 lidi, maximální počet účastníků je 10.

Startovné:

200,- (za osobu)

Startovné musí být připsáno na účtu HafBezObav nejpozději do 14. 4. 2014, přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Odhlásit se můžete nejpozději 48 h před počátkem akce, později už Vám nebudou vráceny peníze.

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT.