06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Anatomie strachu a Hersenwerk - ZMĚNA TERMÍNU

Přednáška s praktickým workshopem.

Kdy: sobota 1.8.2020

Více informací ZDE.

Kokořínsko křížem krážem II
Název:Kokořínsko křížem krážem II
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:07.06.2014
Cena:200,- Kč
Chcete se projít krásnou přírodou CHKO Kokořínsko? Pak jsme pro Vás připravili další akci s prvky dogtrekkingu. Přijďte se s námi projít, zasoutěžit si a unavit sebe i pejsky. Po cestě se podíváte do severnější části CHKO Kokořínsko a části Českého středohoří – můžete vidět např zříceninu hradu Helfenburg, Vlhošť, nebo hrad Ronov a Hřídelík. Cesty vedou příjemnou krajinou s minimem lidí.

 

KDY:

7.6.2013 v 8:00 - 11:30 

KDE:

 

Blíževedly kostel (příjezd autem, parkování v přilehlých ulicích, nebo vlakem z Praha hl.n. 8:46 9:56 přestup v Lovosicích 10:01, příjezd do Blíževedel 10:57)

Trasa:

Délka: cca 26km

Časový limit: 12h

 

V cíli je možné se občerstvit a přečkat do příchodu všech soutěžících na zahrádce v Hostinci u kostela (50°36'36.448"N, 14°23'57.093"E). V blízkosti hostince je venčení a volný pohyb psů zakázán vzhledem k chované okrasné drůbeži, ptákům a holubům. Psi mohou i do hostince, ale POUZE na vodítku, stejně jako po celou dobu pobytu v hostinci.

Odměněni budou všichni účastníci diplomem a drobným dárkem, první tři budou odměněni medailí. Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci.

 Na startu každý účastník dostane výřez mapy a itinerář s vyznačenými kontrolními body, kde bude kontrola buďto živá nebo kleštičky. Závodník si sám poznačí do kartičky, že tudy prošel, nebo mu to tam vyznačí člověk, který bude kontrolu provádět. Na trase bude i několik nepovinných kontrol.

Akce se koná podle dogtrekkových pravidel, zejména BUDE PES NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Po trati se můžete pohybovat v libovolně velkých skupinkách, ale startovat bude každý sám v intervalu 3minut. Počet psů na osobu není omezený.

Povinná výbava: láhev na vodu 1l, čelovka (nebo baterka), základní lékárnička – tzn. náplasti a obinadlo. Povinná výbava může být zkontrolována kdykoli mezi startem a cílem včetně.

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa, pokud chcete, pak mapu KČT 11 - České středohoří - východ.

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří, dbejte ale na věk a kondici psa! a s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou, budou kontrolovány na startu, bez nich pes nebude zařazen do soutěže.

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!

Startovné:

200,- (za osobu)

Startovné musí být připsáno na účtu HafBO nejpozději 1. 6. 2014 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Odhlásit se můžete nejpozději 48h před počátkem akce, později už Vám nebudou vráceny peníze.

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity, startovné se zvedá na 300 Kč, je potřeba se předtím informovat na obsazenost na tel. čísle 732 803 857. Minimální počet účastníků pro konání akce je 5 lidí, maximální počet účastníků je 15.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT. ÚČASTNÍK SE AKCE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ A SÁM ZODPOVÍDÁ ZA SEBE A SVÉHO PEJSKA.

Porušení některého z pravidel akce má za následek vyloučení z akce bez nároku na cenu, diplom, či vrácení peněz.