17.11.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Treninky dog pulleru

Od konce rijna mohou treninky dog pulleru probihat i v Reporyjich, proto prosim pozorne sledujte detailni informace u kazde hodiny 😉

Na vsechny se tesi Iveta

Cestou necestou 11
Název:Cestou necestou 11
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:19.10.2014
Cena:250,- Kč

CESTOU NECESTOU 11


Propozice

 

CESTOU NECESTOU není jen obyčejný výlet. Je to „hra“, ke které vám stačí pouze mapa, dostatek volného času a odhodlání. Tato soutěž má za úkol otestovat některé vaše schopnosti.

Hlavní požadovanou vlastností je schopnost orientovat se v neznámém prostředí a neznámých situacích a vždy se správně rozhodnout, jak postupovat dál. Z toho důvodu byla zvolena forma tajné orientační šifrovací hry, kdy účastníci znají pouze místo startu. Všechno ostatní, včetně trasy svého přesunu a cíle musí zjistit v průběhu hry.

Dalšími klíčovými vlastnostmi, které si sami na sobě můžete otestovat, je orientace v šifrách a tajných písem, orientace v prostoru a v neposlední řadě obecný rozhled.

To všechno vám nabízí hra CESTOU NECESTOU, takže v případě zájmu namasírujte nohy, procvičte mozek a hurá do toho!

Nic se ovšem nemá uspěchat. Než vyrazíte, důrazně doporučujeme prostudovat podrobné instrukce (manuál). Instrukce obsahují samotné principy závodu.

Manuál k prohlédnutí (manuál bude všem přihlášeným zaslán elektronicky pár dní před akcí): http://tod.tode.cz/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Datum: 19. října 2014 v 9:30 (předpokládaný konec: cca 18:00)
Místo: Jince – roh ulic Jana Žižky a Žižkova (N 49°47.11992', E 13°58.73687'), parkování možné přímo na uvedených souřadnicích

Přihlašování zde: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled

Platba: 250 Kč/ osobu buď kredity přes přihlašovací systém nebo na účet 35-6172060277/0100, variabilní symbol naleznete u vaší registrace (přihlášení je platné v den připsání peněz na účet)

Počet účastníků: 15 dvoučlenných týmů, přičemž se hlásí vždy oba členové týmu (pokud jde jeden člen se dvěma pejsky, hlásí do systému jen jednoho z nich, tým se tedy skládá ze dvou osob nehledě na to, kolik jde pejsků), akce se uskuteční při min. počtu týmů: 5

Uzávěrka přihlášek: 16. října 2014, startovné je nutné uhradit do 17. října 2014! Podmínky přihlašování:

  • Uhrazení startovného na výše uvedený účet nejpozději do 17. října 2014 (uhrazením se rozumí připsání peněz na účet).
  • V případě odhlášení po termínu uzávěrky přihlášek dne 16. října 2014 činí storno poplatek 75% ze startovného
  • přihlášením na akci souhlasíte s podmínkami a propozicemi akce

Něco k organizaci

Ze startu budou závodní týmy vycházet s časovým odstupem, aby se na jednotlivých stage (stanovištích) potkávaly co možná nejméně. Pokud se i přesto potkáte, doporučujeme si vzájemně neradit a nepomáhat, každý tým hraje sám za sebe. Ve hře nejde o čas, takže se nemusíte nikam hnát, jde pouze o nasbírané body za neotevřené obálky. Na konci každého dílu CESTOU NECESTOU vyhlásíme výherce, kteří obdrží drobné ceny.

Cesta vede vesměs krajinou, občerstvovacích „stanic“ bohužel po cestě moc nepotkáte, proto doporučuji vzít sebou dostatečné množství vody pro sebe i pejska a nějakou tu svačinu.

Upozornění: Budeme se pohybovat na území CHKO a s výskytem lesní zvěře, proto prosíme, abyste psy měli pod kontrolou. Každý si za svého psa zodpovídá sám.

Co s sebou:

  • hlavní a zásadní pomůckou jsou zdravé nohy a pevná obuv J
  • mapu oblasti Brdy / Dobříš (rozsah viz mapka) – přípustná je mapa v mobilu
  • a nezapomeňte ani na pomůcky, které by se mohly hodit pro plnění různých úkolů, které to jsou, vám napoví manuál, kde se popisuje, jaké vlastnosti budou v této hře otestovány
  • dobrým nápadem také je vytisknout si s sebou manuál, abyste nebyli odkázáni jen na vaši paměť, co se týká toho, jak hrát;-)
  • určitě nezapomeňte na pití nejen pro vás, ale i pro vaše psí kamarády, a nějakou tu Tatranku
  • náhubek pro pejsky (pro případnou cestu veřejným dopravním prostředkem)
  • zapomeňte na internet v mobilu, notebooky, iPady a jiné prostředky, které výrazně ulehčují postup ve hře