29.03.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

Toulání podzimním Křivoklátskem
Název:Toulání podzimním Křivoklátskem
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:08.11.2014
Cena:200,- Kč
  Pojďte s námi objevovat podzimní přírodu nedaleko Prahy a ještě u toho něco vyhrát! Malý podzimní závod s prvky dogtrekkingu.

 KDY:

8. 11. 2014 v 8:00 - 10:00

 

KDE:

Krušovice – přesné místo bude včas upřesněno

 

trasa I

délka: cca 25 km 

trasa II

délka: cca 16 km

trasa III

délka:  vyloženě procházková max. 10 km

 

Trasy povedou krásnou přírodou poblíž křivoklátských lesů, nejsou dlouhé, protože je brzy tma, a trasu I si můžete na některých místech zkrátit, pokud usoudíte, že je to na vás moc nebo nebudete chtít jít potmě. Trasy povedou převážně po turistických značkách. Časový limit pro jednotlivé trasy není stanoven, ale všichni musí dorazit do cíle nejpozději v 18 hod., kdy bude vyhlášení výsledků.

Akce se bude řídit dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Počet psů na osobu není omezený. Na trase bude několik kontrolních bodů a po trase se účastníci mohou pohybovat maximálně ve dvojicích.

Povinná výbava pro všechny trasy: láhev na vodu 1 litr, tužka, čelovka.

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa.

Na startu každý účastník dostane mapu a itinerář s vyznačenými kontrolními body.

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, pes bude po celou dobu na vodítku či dogtrekkové šňůře.

 

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu).

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky, případně pokud potřebujete, tak přibalte i náhubek. A hlavně DOBROU NÁLADU!J

Možnost občerstvení a vyhlášení proběhne v některé z místních restaurací,obojí bude upřesněno před závodem.

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky. Zúčastnit se můžete jak s pejskem, tak i bez pejska jako turista.

 

Přihláška:

 

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, jméno a věk psa a typ trasy, kterou si zvolíte). Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. Minimální počet účastníků pro konání akce je 6 lidí.

 

Startovné:

200,- (za osobu)

Startovné musí být připsáno na účet 35-6172060277 / 0100 nejpozději 1. 11. 2014, startovné je nevratné.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Po krátkém zvážení jsme se rozhodly ještě celou akci doplnit o doprovodný program. Protože těchto akcí se často účastní převážně majitelky pejsků a jejich drahé polovičky je jen doprovází, pak bychom měly myslet i na ně a trochu jim výlet zpestřit :-). Při dostatečném zájmu by bylo možné zajistit také exkurzi po královském Pivovaru Krušovice, cena za osobu na exkurzi je 160 Kč, pro studenty pak 110 Kč (platba bude upřesněna, podle počtu zájemců). Exkurze by byla naplánovaná na odpolední hodiny před vyhlášením, tak aby měli všichni možnost pivovar navštívit, přece jen trasy jsou krátké, takže času bude dost. Při větším zájmu bychom domluvily exkurze dvě. V ceně exkurze je prohlídka pivovaru, degustace plus malý suvenýr.  Po té je možno nakoupit si, co by se Vám zalíbilo, v pivovarské prodejně.

Pivovar leží vedle zámku Krušovice, nicméně Vaši čtyřnozí miláčci budou muset zůstat v autě – proto by byla exkurze až po soutěžním výletu, aby byli pejsci již řádně vyvenčení. Exkurze není příliš dlouhá a počasí už není horké, takže pejsci bez problému vydrží.

V případě zájmu mi prosím napište do přihlášky k akci i Váš zájem o exkurzi a případně počet osob. Degustace se při prohlídce samozřejmě týká jen osob starších 18 let. V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu tereza.vidimska@centrum.cz nebo na telefonu 732 803 857. 

Samozřejmě zváni jsou všichni milovníci piva, tedy ne jen mužská část :-)