29.03.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

II. noční výlet po pravém břehu Vltavy
Název:II. noční výlet po pravém břehu Vltavy
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:13.12.2014
Cena:150,- Kč

Trasa: cca 30km (nebo tolik kolik zvládnete)

Kdy: 13.12.2014

Čas: cca 20:00 – 8:00

Pro velký zájem je tu konečně druhá slibovaná část putování noční Prahou – pravý břeh řeky Vltavy J. Na trase bude opět několik kontrolních bodů, které je třeba projít. Start bude tentokráte v centru, kam se všichni dostanete – u Národního divadla (tram, pěšky od metra Národní třída,…). 

                Celá trasa má cca 30km a trasa je tentokráte daná (až na drobné výjimky, kde je více možných cest). NENÍ POVOLENO POUŽÍVÁNÍ MHD V PRŮBĚHU CESTY, MHD můžete využít jen po předchozím ukončení soutěžení.

Podrobný itinerář, případné mapy a instrukce obdrží každý účastník na startu. Trasa povede přes známé památky v centru Prahy (Národní divadlo, Mánes, Tančící dům, Vyšehrad, ad.), ale také přes městskou zeleň jako je Kunratický a Michelský les, nebo park Folimanka, i přes některé z našich pražských přírodních památek (Branické skály, Podolský profil).

                Počítat se bude, kolik kontrolních stanovišť projdete (budete si zaznamenávat do kartičky, kterou dostanete na startu), těm, kdo dojdou až do cíle, bude měřen čas – podle toho se bude vyhodnocovat pořadí. Každý účastník, který dojde až do cíle, dostane diplom a cenu ihned na místě, protože v neděli v noci/ráno moc podniků otevřených nebývá - nebudeme dělat celkové vyhodnocení. Cíl bude v Libuši v ulici Opařanská – bližší info v itineráři. Ti, kdo by si zde chtěli nechat auto, můžou – v okolních ulicích, nebo na parkovištích vyznačených v mapě. Ti, kteří do cíle nedojdou, dostanou diplom a drobnost za účast. Celkové pořadí a kdo kam došel, pak bude vyvěšeno na internetu na webu HafBO nebo zitjepsina.weebly.com. Znamená to tedy, že můžete trasu kdekoli ukončit a využít MHD, nebo cokoli jiného k návratu domů, soutěž můžete ukončit pomocí SMS J. Do 8:00 v neděli 14.prosince musí všichni odevzdat svou kartičku v cílovém bodě. 8:00 je nejzazší bod pro dojití do cíle! Start je libovolný od 20:00, záleží na tom, jak se cítíte, že trasu zvládnete.

Doporučená výbava: ĆELOVKA – ne všude musí být světlo, nabitý mobilní telefon, tramvajenka nebo lístek na MHD, košík pro možnost využití MHD. Doporučuji si s sebou vzít i botičku pro psa pro jistotu, teplé oblečení a pohodlnou, nepromokavou obuv. TRASA VEDE MĚSTEM, BERTE TO PROSÍM V POTAZ J  - pravý břeh povede více přes centrum než břeh levý. Po cestě snad opět poznáte jinou tvář Prahy – tichou a klidnou, případně pěkně osvětlenou z vyhlídky na Vyšehradě, a pokud budeme mít štěstí, tak nám tentokráte Praha i trochu zasněží.

               

S sebou nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním – věk psa neomezuji, ale zvažte jeho možnosti, akce není vhodná pro štěňátka, trasa již je poměrně dlouhá a pevný městský povrch není nejlehčí !

 

Max počet lidí: 20

 Minimální počet účastníků pro konání akce – 5.

Cena: 150kč

 

Peníze musí být připsány na účet do 12.12.2014, jinak bude přihláška považována za neplatnou.

Přihlašování proběhne přes HafBO a prosím o zaslání přihlášky na email tereza.vidimska@centrum.cz s těmito údaji: Jméno, příjmení, jméno psa. S jakýmikoli dotazy se můžete obracet na mě na telefonu 732803857, nebo na výše zmíněném emailu.

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT!