20.05.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

Božíhodyáda
Název:Božíhodyáda
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:25.12.2014
Cena:150,- Kč

Přijďte se protáhnout po štědrovečerní večeři a hordách cukroví a vydovádět se spolu se svými pejsky na krátkou zimní procházku s několika veselými soutěžemi!

 

7km dlouhá trasa letos opět Divokou Šárkou s několika soutěžními disciplínami. Při soutěžení si opět zabrousíme do vánočních zvyků a tradic, anebo využijeme náměty různých zimních radovánek J

Startovat se bude po libovolném počtu lidí (klidně můžete vyrazit jako jedna velká skupinka J ) a po cestě narazíte na několik stanovišť, kde Vám odpovědná osoba vysvětlí, o jakou disciplínu půjde. Za provedený úkol obdržíte určitý počet bodů, který se Vám zapíše do kartičky, a na konci se body sečtou. Nejde tedy o soutěž na čas. Na konci bude vyhlášena nejšikovnější dvojice, avšak odměněna bude za snahu každá dvojice J

 

 

KDY:

25.12.2014

 

KDE: 

sraz bude v Divoké Šárce u McDonalda cca ve 11h.

 

Pejsci mohou být při celé procházce na volno, ale každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM. Na stanovištích, kde se budou konat disciplíny, je nutné dodržovat pokyny těch, kteří to tam budou mít na starosti, u některých disciplín bude vodítko vyžadováno, u jiných naopak zakázáno J

Psi, kteří honí zvěř nebo utíkají by měli být na vodítku, nebo stopovací šňůře, pokud je to nutné, nezapomeňte náhubky (pokud pojedete MHD, tak jsou náhubky povinné).

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří, s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu)

S sebou nezapomeňte ani nějaké ty motivační dobrůtky či hračky pro pejsky, případně vodu pro pejsky i pro sebe; teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!J

 

Startovat můžete hned, jak dorazíte, na startu pro Vás bude připravena hned první disciplína. Trasa je koncipována jako okruh, tzn. že tam, kde vystartujete, bude i cíl.

 

Přihláška:

 

Přihlašování probíhá přes HafBO. Počet psů na osobu je omezen na jednoho soutěžícího psa (pokud máte pejsků vícero, pak je nutné vybrat jednoho, který bude soutěžit, ostatní mohou samozřejmě jít jako doprovod).

 

Startovné:

150,- (za osobu a psa). Startovné musí být připsáno na účet č. 35-6172060277/0100 nejpozději 23. 12. 2014, startovné je nevratné.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT