29.03.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Anatomie strachu a Hersenwerk

Přednáška s praktickým workshopem.

Kdy: sobota 23.5.2020

Více informací ZDE.

KRAJEM KARLA IV. ZA POZNÁNÍM NPR KARLŠTEJN
Název:KRAJEM KARLA IV. ZA POZNÁNÍM NPR KARLŠTEJN
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:17.11.2012
Cena:150,- Kč

KAPACITA NAPLNĚNA. Nezaplacená místa budou nahrazena dalšími čekajícími zájemci. Náhradníci kontaktujte organizátorku Terezu Vidimskou,  tel: 732 803 857

PROPOZICE  - KRAJEM KARLA IV. ZA POZNÁNÍM NPR KARLŠTEJN

Setkání milovníků pěších procházek se psy, pro ty, kteří chtějí okusit prvky dogtrekkingu na kratší trase než jsou oficiální dogtreky a zároveň si neoficiálně zazávodit. Na konci dne proběhne vyhlášení a bude pro každého účastníka připraven malý dárek. Přijďte s námi poznávat krásnou podzimní přírodu Karlštejnska nedaleko Prahy. Cesty Vás zavedou po nejlákavějších zajímavostech v okolí hradu Karlštejn, pokochat se můžete pohledem z výšky na zatopené lomy Malá a Velká Amerika, místa natáčení mnoha filmů jako Limonádový Joe, Micimutr a místa opředeného mnoha pověstmi o německém dezertérovi Hagenovi. Nahlédnout pak můžeme i do doby Karla IV. při návštěvě hradu Karlštejn nebo zříceniny Karlík.  Celá trasa bude začínat v Srbsku, turistického místa ležícího v srdci Českého krasu na březích řeky Berounky. Těšíme se na Vás a Vaše čtyřnohé kamarády!

KDY:   17.11.2012  

Sraz a start proběhne v sobotu 17.11.2012 v 8 – 10h, čas startu je libovolný pro obě trasy, každý nechť sám zváží své síly, jak dlouho mu trasa potrvá =) Cíl musí být dosažen do 20h, aby účastník mohl být zařazen do vyhodnocení.

KDE: restaurace U Berounky,  Srbsko u Berouna (http://www.hoteluberounky.cz )

TRASA:     Trasa 1 (cca 30km)                                 Trasa 2 (cca 17km)                      

Trasy budou vedeny převážně po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami NPR Karlštejn, krátký úsek obou tras povede po málo frekventované silnici po vlastním značení. Na trase bude několik povinných kontrol a pár nepovinných, dle zájmu účastníků. Na trase bude připraveno malé občerstvení.  Mapu případně itinerář nebo poznámky k trase dostane každý účastník na startu. Na kontrolách se budou sbírat nápovědy k tajence a po cestě bude několik možností občerstvení, případně bude malé občerstvení na některé z kontrol.

STARTOVNÉ:  150 ,-

Celý závod se bude řídit pravidly dogtrekkingu, tzn.  že závodníci se po trati mohou pohybovat maximálně po dvojicích (počet psů na osobu není omezen). Každý do závodu vstupuje NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. Psi budou po celou dobu trvání závodu připoutání ke svému psovodovi ať už na postroji a šňůře nebo na vodítku. Pes musí mít s sebou platný očkovací průkaz.  Doporučujeme s sebou čelovku nebo baterku a minimálně 1l vody na psa.

PŘIHLÁŠKY a storno podmínky:  přihlašování proběhne přes přihlašovací systém HafBO zde : http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled , přihlásit se je možné do 11.11.2012, zaplatit je zapotřebí nejpozději do 14.11.2012, v případě přihlášení se na místě je startovné 200,00 Kč. Po  datu uzávěrky  se startovné NEVRACÍ.

PŘIHLÁŠENÍM ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE