06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

Na Valentýna Českým krasem
Název:Na Valentýna Českým krasem
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:14.02.2015
Cena:200,- Kč

Na Valentýna do Českého krasu

Zima otálí se sněhovým závojem, rok se přehoupl do dalšího a za chvíli nás čeká oficiální začátek všech možných závodů, treků, dogtreků a všeho možného, proto pojďte se s námi protáhnout nedaleko Prahy do krásného Českého krasu. Pro ty, kdo neslaví celý valentýnský víkend, ale chtějí se projít „zimní“ přírodou, ať už ve dvou, nebo sami a na konci posedět s ostatními závodníky v příjemné hospůdce pod hradem Karlštejn J. V závodu budeme opět dodržovat některá z pravidel dogtrekkingu – a to hlavně neustálé spojení psa a psovoda vodítkem nebo tažnou šňůrou. Povinná výbava žádná nebude, jelikož bude opět na výběr ze tří nijak dlouhých tras, jak kvůli počasí, tak i kvůli dřívější tmě. Na vlastním uvážení je i množství vody a použití ochranných psích botiček.

Cesty Vás zavedou po největších zajímavostech v okolí hradu Karlštejn, pokocháte se např. pohledem na zatopené lomy Malá a Velká Amerika. Krajina Českého krasu stojí za to v jakémkoli ročním období, o to víc v době, kdy není obléhána davy turistů, když nám i v únoru terén zatím poměrně přeje.

Těšíme se na Vás a Vaše čtyřnohé kamarády!

KDY:

  14. 2. 2015  v 9–10 hod.

KDE:

Karlštejn (přesné místo bude včas upřesněno)

 

            Trasa I  cca 26km                   Trasa II cca 18km                   Trasa III cca 10km

Trasy budou vedeny převážně po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami CHKO Karlštejn, některé části povedou po loukách nebo polních cestách po vlastním značení. Na trase bude opět několik kontrolních bodů. Potřebný výřez mapy a itinerář dostane každý účastník na startu.

STARTOVNÉ:

  200,- / osoba

Celý závod se bude řídit některými pravidly dogtrekkingu, tzn.  že závodníci se po trati mohou pohybovat maximálně po dvojicích (počet psů na osobu není omezen). Každý do závodu vstupuje na vlastní nebezpečí a psi budou po celou dobu trvání závodu připoutáni ke svému psovodovi ať už na postroji a šňůře, nebo na vodítku. Pes musí mít s sebou platný očkovací průkaz.

 

PŘIHLÁŠKY:

Přihlašování proběhne přes HafBO, přihlásit je možné do 9. 2. 2015, do tohoto data musí být startovné připsáno na účet č. 35-6172060277/0100 jinak je přihláška považována za neplatnou, startovné se po tomto datu již nevrací.

PŘIHLÁŠENÍM ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE