06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

Loučení se zimou
Název:Loučení se zimou
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:08.03.2015
Cena:200,- Kč

Zima nás stále zkouší, chvíli sníh a chvíli bláto, ale ani to nás neodradí od výletů do okolí Prahy. Tentokrát nás naše cesty zavedou do přírodního parku Hřebeny, nedaleko vojenského újezdu Brdy. Tentokráte nás nečekají žádné zříceniny, ale spíše přírodní zajímavosti. V závodu budeme opět dodržovat některá z pravidel dogtrekkingu – a to hlavně neustálé spojení psa a psovoda vodítkem nebo tažnou šňůrou. Povinná výbava žádná nebude, jelikož bude opět na výběr ze tří, spíše kratších tras.

Těšíme se na Vás a Vaše čtyřnohé kamarády!

KDY:

  8. 3. 2015  v 9–10 hod.

KDE:

Lhotka (okres Beroun) (přesné místo bude včas upřesněno)

 

            Trasa I cca 35 km                Trasa II cca 20 km               Trasa III cca 10 km

Trasy budou vedeny po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami PP Hřebeny. Na trase bude opět několik kontrolních bodů. Potřebný výřez mapy a itinerář dostane každý účastník na startu. Občerstvení bude domluveno v některé z blízkých hospůdek či restaurací.

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu).

S sebou nezapomeňte pevnou a nepromokavou obuv, v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU! J

Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie. Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky. Na start budou jednotliví závodníci pouštěni po 2 minutách. Každý obdrží diplom a drobnost za účast, větší cenu obdrží první tři nejrychlejší závodníci všech tří tras.

Přihláška:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zároveň prosím zašlete přihlášku na e-mail tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, telefon, který budete mít u sebe i na trati, jméno psa/psů a ZVOLENOU TRASU). Minimální počet účastníků pro konání akce je 5, maximální počet účastníků je 20.

Startovné:

200,- (za osobu a libovolný počet psů)

 

Startovné musí být připsáno na účtu č 35-6172060277/0100 nejpozději 4.3.2015 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Po tomto datu již se peníze nevrací.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT !