29.03.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Anatomie strachu a Hersenwerk

Přednáška s praktickým workshopem.

Kdy: sobota 23.5.2020

Více informací ZDE.

Kutnohorské klání
Název:Kutnohorské klání
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:25.04.2015
Cena:200,- Kč

Kutnohorské klání

(Tento trek je zařazen do seriálu Soutěž o nejvšestrannější pár pes člověk)

Pojďte se s námi podívat na historické i přírodní zajímavosti nedaleko Kutné Hory. Trasa II nás zavede i do historického centra Kutné Hory, ostatní trasy nám naopak ukážou přírodní zajímavosti v okolí. Krátká trasa nás zase zavede po stopách Jana Roháče z Dubé na zříceninu hrádku Sion.

KDY:

  25. 4. 2015 v 9–10.30 hod.

KDE:

Malešov u Kutné Hory

            Trasa I cca 21 km                 Trasa II cca 15 km               Trasa III cca 10 km

Trasu 21 km si můžete zvolit i v průběhu závodu. Když budete mít pocit, že máte dost sil, prostě půjdete dál… Trasy budou vedeny po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami v okolí Kutné hory. Na trase bude opět několik kontrolních bodů. Potřebný výřez mapy a itinerář dostane každý účastník na startu. Občerstvení bude domluveno v některé z blízkých hospůdek či restaurací.

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa) s platným očkováním.

S sebou nezapomeňte pevnou a nepromokavou obuv, v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU! J

Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie. Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky. Na start budou jednotliví závodníci pouštěni po 2 minutách. Každý obdrží diplom a drobnost za účast, větší cenu obdrží první tři nejrychlejší závodníci všech tří tras.

Budeme opět dodržovat některá pravidla dogtrekkingu – a to zejména, že psi budou po celou dobu na vodítku (postroje, obojky, šňůry, vodítka – dle libosti) a po trase se mohou pohybovat spolu maximálně dva závodníci.

Pro registrované do soutěže HafBO o nejvšestrannější pár pes člověk – hodnocení:

V této soutěži pro Vás půjde jak o rychlost, tak i o počet ujitých kilometrů. Nebude předem zveřejněno, kolik účastníků soutěže si zvolilo jednotlivé trasy, aby nedocházelo ke kalkulacím – můžete jen předpokládat J. Každý si může vybrat libovolnou trasu a klasické hodnocení v cíli proběhne dle stanovených pravidel a k tomu navíc hodnocení počítané do soutěže.

Hodnotit se budou dohromady všichni účastníci soutěže o nejvšestrannější pár. Primární kritérium je zvolená délka trasy, tedy závodníci na nejdelší trase budou v hodnocení nejvýše, za nimi účastníci střední trasy a nakonec ti, kdo půjdou krátkou trasu. V rámci stejné trasy pak rozhoduje pořadí na trase. Neregistrovaní účastníci do pořadí ani počtu získaných bodů nijak nezasáhnou, takže podstatné je pouze to, jak se umístíte v rámci ostatních registrovaných do soutěže.

Příklad:

Hafbo soutěž registrovaní

Délka trasy

Umístění

Body v soutěži o nejvšestrannější pár

NE

21km

1.místo

----

ANO

21 km

2.místo

15

ANO

21 km

3.místo

14

ANO

15 km

1.místo

13

NE

15 km

2.místo

----

ANO

15 km

3.místo

12

ANO

10 km

1.místo

11

NE

10 km

2.místo

----

 

Takže neváhejte, můžete být oceněni hned dvakrát! J

Přihláška:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zároveň prosím zašlete přihlášku na e-mail tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, telefon, který budete mít u sebe i na trati, jméno psa/psů a ZVOLENOU TRASU). Minimální počet účastníků pro konání akce je 5.

Startovné:

200,- / tým (za osobu a jednoho psa)

Startovné musí být připsáno na účtu č 35-6172060277/0100 nejpozději 20.4.2015 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Po tomto datu již se peníze nevrací.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT!