06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

Putování Českým středohořím
Název:Putování Českým středohořím
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:21.06.2015
Cena:200,- Kč
Závod s prvky dogtrekkingu za krásami Českého středohoří, zase o kousek jinde :).
 

KDY:
21.6.2015 v 8:00 – 9:30

 
KDE:
Kostomlaty pod Milešovkou (přesné místo bude upřesněno před závodem)

 

Trasa I
délka:  cca 30 km
časový limit: 10 h 

 

Trasa II
délka:  cca 20 km
časový limit:  8 h

 

Trasa III
délka:  cca 12 km
časový limit: 6 h


Tentokrát se trasa přesune zase do jiné části Českého středohoří a to z druhé strany Milešovky. Po cestě navštívíte některé vrcholy, zříceniny a jiné přírodní zajímavosti. Trasa je okružní, tzn. že start i cíl je na stejném místě. Akce se bude řídit některými dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ šňůry nebo vodítka, a po trase se budete pohybovat maximálně ve dvou. Počet psů na osobu není omezený.  

Povinná výbava: na trasu I – láhev s vodou; na ostatní trasy si vezměte výbavu dle svého uvážení.

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa.


Na startu každý účastník dostane potřebný výřez mapy a itinerář s vyznačenými kontrolními body.

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, pes bude po celou dobu na vodítku či dogtrekkové šňůře.

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu).

S sebou nezapomeňte pevnou a nepromokavou obuv, v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU! :)

Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie. Možnost občerstvení v cíli při čekání na vyhlášení bude v některé z místních restaurací či hospod.

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky. Na start budou jednotliví závodníci pouštěni po 2 minutách. Každý obdrží diplom a drobnost za účast, větší cenu obdrží první tři nejrychlejší závodníci všech tří tras.
 

Přihláška:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zároveň prosím zašlete přihlášku na e-mail tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, telefon, který budete mít u sebe i na trati, jméno psa/psů a ZVOLENOU TRASU). Minimální počet účastníků pro konání akce je 5, maximální počet účastníků je 20.

 

Startovné:

200,- (za osobu a libovolný počet psů)

 

Startovné musí být připsáno na účtu 35-6172060277/0100 nejpozději 19.6.2014 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Po tomto datu již se peníze nevrací.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT !