06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

III. noční výlet Prahou
Název:III. noční výlet Prahou
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:25.07.2015
Cena:150,- Kč

KDY:
25.7.2015


ČAS:
cca 20:00 – 8:00


Trasa:
cca 30 km (nebo tolik, kolik zvládnete)

Start bude tentokráte na Zbraslavském náměstí (dobře dostupné MHD ze Smíchovského nádraží, nebo autem, přímo na náměstí je parkoviště)

Celá trasa má cca 30 km a trasa je opět pěvně daná (až na drobné výjimky, kde je více možných cest). NENÍ POVOLENO POUŽÍVÁNÍ MHD V PRŮBĚHU CESTY, MHD můžete využít jen po předchozím ukončení soutěžení.

Podrobný itinerář, případné mapy a instrukce obdrží každý účastník na startu. Trasa tentokrát povede okrajovými částmi Prahy, podíváme se do Radotína, Velké Chuchle, na Barandov, do Prokopského údolí a skončíme na Ladronce (opět dobře dostupná, jak autem - možno nechat si auto na ulici Podbělohorská, z Vypichu jezdí i noční MHD).

Počítat se bude, kolik kontrolních stanovišť projdete (budete si zaznamenávat do kartičky, kterou dostanete na startu), těm, kdo dojdou až do cíle, bude měřen čas – podle toho se bude vyhodnocovat pořadí. Každý účastník, který dojde až do cíle, dostane diplom a cenu ihned na místě, protože v neděli v noci/ráno moc podniků otevřených nebývá - nebudeme dělat celkové vyhodnocení. Cíl bude na Ladronce – bližší info v itineráři. Ti, kteří do cíle nedojdou, dostanou diplom a drobnost za účast. Celkové pořadí a kdo kam došel, pak bude vyvěšeno na internetu na webu HafBO nebo zitjepsina.weebly.com. Znamená to tedy, že můžete trasu kdekoli ukončit a využít MHD, nebo cokoli jiného k návratu domů, soutěž můžete ukončit pomocí SMS :).

Do 8:00 v neděli 26.července musí všichni odevzdat svou kartičku v cílovém bodě. 8:00 je nejzazší bod pro dojití do cíle! Start je libovolný od 20:00, záleží na tom, jak se cítíte, že trasu zvládnete.

Doporučená výbava: ČELOVKA – ne všude musí být světlo, nabitý mobilní telefon, tramvajenka nebo lístek na MHD, košík pro možnost využití MHD. Doporučuji si s sebou vzít i botičku pro psa pro jistotu a pohodlnou, nepromokavou obuv. TRASA VEDE MĚSTEM, BERTE TO PROSÍM V POTAZ, bude tam i asfalt :) 
               

S sebou nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním – věk psa neomezuji, ale zvažte jeho možnosti, akce není vhodná pro štěňátka, trasa je poměrně dlouhá a pevný městský povrch není nejlehčí !

 
Max počet lidí: 20

 Minimální počet účastníků pro konání akce – 5.

Cena: 150 Kč/os. + libovolný počet psů

 

Přihláška:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zároveň prosím zašlete přihlášku na e-mail tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, telefon, který budete mít u sebe i na trati, jméno psa/psů). Minimální počet účastníků pro konání akce je 5, maximální počet účastníků je 20.

 

 

 

Startovné musí být připsáno na účtu 35-6172060277/0100 nejpozději 20.7.2015 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Po tomto datu již se peníze nevrací.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT !