06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Anatomie strachu a Hersenwerk - ZMĚNA TERMÍNU

Přednáška s praktickým workshopem.

Kdy: sobota 1.8.2020

Více informací ZDE.

IV. Noční závod vánoční Prahou
Název:IV. Noční závod vánoční Prahou
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:27.12.2015
Cena:150,- Kč
KDY:
neděle 27.12.2015

ČAS:
start od 17:00

Trasa:
cca 20 km (nebo tolik, kolik zvládnete)

Start i cíl bude tentokráte na Andělu (dobře dostupné MHD, množství nočních spojů)

Celá trasa má cca 20 km a trasa je opět pěvně daná (až na drobné výjimky, kde je více možných cest). NENÍ POVOLENO POUŽÍVÁNÍ MHD V PRŮBĚHU CESTY, MHD můžete využít jen po předchozím ukončení soutěžení.

Podrobný itinerář, případné mapy a instrukce obdrží každý účastník na startu. Trasa povede převážně centrem, počítejte tedy s asfaltovým povrchem.

Počítat se bude, kolik kontrolních stanovišť projdete (budete si zaznamenávat do kartičky, kterou dostanete na startu), těm, kdo dojdou až do cíle, bude měřen čas – podle toho se bude vyhodnocovat pořadí. Každý účastník, který dojde až do cíle, dostane diplom a cenu ihned na místě, protože v noci moc podniků otevřených nebývá - nebudeme dělat celkové vyhodnocení. Ti, kteří do cíle nedojdou, dostanou diplom a drobnost za účast. Celkové pořadí a kdo kam došel, pak bude vyvěšeno na internetu na webu HafBO. Znamená to tedy, že můžete trasu kdekoli ukončit a využít MHD, nebo cokoli jiného k návratu domů, soutěž můžete ukončit pomocí SMS :).
Do 2:00 v pondělí 28.12. musí všichni odevzdat svou kartičku v cílovém bodě. 2:00 je nejzazší bod pro dojití do cíle! Start je

libovolný od 17:00, záleží na tom, jak se cítíte, že trasu zvládnete, a jak brzy se chcete dostat do postele :).

Doporučená výbava: ČELOVKA – ne všude musí být světlo, nabitý mobilní telefon, tramvajenka nebo lístek na MHD, košík pro možnost využití MHD. Doporučuji si s sebou vzít i botičku pro psa pro jistotu a pohodlnou, nepromokavou obuv. TRASA VEDE MĚSTEM, BERTE TO PROSÍM V POTAZ, bude tam asfalt :) 
               

 Věk psa neomezuji, ale zvažte jeho možnosti, akce není vhodná pro štěňátka, trasa je poměrně dlouhá a pevný městský povrch není nejlehčí !  

Max počet lidí: 20

 Minimální počet účastníků pro konání akce – 10.

Cena: 150 Kč


 

Peníze musí být připsány na účet
35-6172060277/0100 do 25.12.2015, jinak bude přihláška považována za neplatnou.


 Přihlašování probíhá přes HafBO. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. S jakýmikoli dotazy se můžete obracet na mě na telefonu 732803857, nebo na výše zmíněném emailu.