06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

VII. Sranda DogFrisbee závody TimeTrial
Název:VII. Sranda DogFrisbee závody TimeTrial
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:07.05.2016
Cena:100,- Kč

Kdy: sobota 7. 5. 2016

Kde: Výcvikový areál Praha-Řeporyje (MAPA)

Rozhodčí: Pavla Gašpárková

Soutěže: TimeTrial, DogDartbee

Vyhlášení: Vyhlašovat se bude po ukončení poslední disciplíny, oceněni budou nejlepší 3 z každé soutěže a Absolutní vítěz

Začátek: registrace od 9.00 hod. do 9:20 hod., soutěžit se začne od 9:30 hod.

 

UZÁVĚRKA: 4. 5. 2016 ve 12:00 hod.

Startovné:

TimeTrial: 100,-Kč/tým

DogDartbee: 100,-Kč/tým

 

Platby a Přihlášky:

Pro registrované na HafBezObav:

http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled

Souběžně prosíme o zaslání e-mailu na pavla.r@hafbezobav.cz s těmito údaji: jméno, příjmení, jméno psa, věk psa, disciplínu na kterou se hlásíte.

Pro neregistrované:

Zašlete e-mail na pavla.r@hafbezobav.cz s těmito údaji: jméno, příjmení, jméno psa, věk psa, disciplínu na kterou se hlásíte. Následně budete e-mailem vyzváni k platbě.

Platbu zašlete na č.ú.: 107-9867930287/0100 (KB) pod VS 440577 (DogDartbee,) VS 440507 (TimeTrial) do zprávy pro příjemce: příjmení hráče + jméno psa.

Soutěžní disky: Je možné používat jakýkoliv z dostupných plastových disků určených na dogfrisbee o průměru 21-24 cm (např. Wham-O - Frisbee fastback standard, Flex fastback, Super Flex fastback, Recycled Reflyer Fastback, Eurablend; Hero - Hero Air, Hero Xtra, Hero Praxis, SuperHero, SuperStar, SuperSwirl; Hyperflite - Competition standard, SofFlite disc, FrostBite disc, Jawz). Malí psi do kohoutkové výšky 37 cm mohou používat disky menšího průměru (Hero - Hero Sonic; Hero SuperSonic; Hyperflite - Jawz Pup Disc).


Doplňující informace: Organizátor není zodpovědný za úraz vzniklý Vám nebo Vašemu psovi, každý účastník je zodpovědný za bezpečnost a zdraví svého psa. Pes musí být zdravý a v kondici odpovídající zátěži při soutěži, háravé feny se nesmí soutěže zúčastnit. Volné venčení psů je povoleno pouze v prostorách k tomu vymezených. Psi, kteří právě nesoutěží, se nesmí v areálu pohybovat na volno. Musí být na vodítku nebo v kenelkách. Během soutěžního vystoupení nesmí být použito žádného pamlsku ani jiné pomůcky k motivaci psa. Na soutěžním poli může být v průběhu soutěže jen rozhodčí a právě soutěžící tým. Závodů se může zúčastnit pes starší 18 měsíců, u plemen do 37 cm kohoutkové výšky pes starší 12 měsíců.


Veterinární podmínky: Soutěž se koná dle zákona č.246/1992 Sb. Nesmí se účastnit psi s kupírovanýma ušima. Pes musí být klinicky zdraví. Psi pocházející z ČR musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem nebo platným pasem pro malá zvířata. Psi z členských zemí EU a třetích zemí musí splňovat podmínky dané nařízením Evropského parlamentu a Rady 998/2003 ze dne 26. 5. 2003. Pes musí mít platné očkování proti vzteklině (ne starší jak 1 rok). Očkovací průkazy nebo PetPasy předloží každý soutěžící během veterinární přejímky.


Informace: Pavla Gašpárková, pavla.r@hafbezobav.cz