06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Anatomie strachu a Hersenwerk - ZMĚNA TERMÍNU

Přednáška s praktickým workshopem.

Kdy: sobota 1.8.2020

Více informací ZDE.

Kudy kráčel Karel IV.
Název:Kudy kráčel Karel IV.
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:05.03.2016
Cena:200,- Kč

Zima nás zkouší, chvíli sníh a chvíli bláto, rok se přehoupl do dalšího a za chvíli nás čeká oficiální začátek všech možných závodů, treků, dogtreků a všeho možného, proto pojďte se s námi protáhnout nedaleko Prahy do krásného Českého krasu - místa plného historie a opředeného tajemnými pověstmi, tak pojďte některé z nich poznat a užít si příjemné atmosféry s ostatními pejskaři! 

V závodu budeme opět dodržovat některá z pravidel dogtrekkingu – a to hlavně neustálé spojení psa a psovoda vodítkem nebo tažnou šňůrou. Povinná výbava žádná nebude, jelikož bude opět na výběr ze tří krátkých tras. Na vlastním uvážení je i množství vody a použití ochranných psích botiček.
Krajina Českého krasu stojí za to v jakémkoli ročním období, o to víc v době, kdy není obléhána davy turistů.

Těšíme se na Vás a Vaše čtyřnohé kamarády!

 

KDY:
  5.3. 2016  v 9–10 hod.

KDE:
Srbsko (přesné místo bude včas upřesněno)

TRASY:


Trasa I
cca 30 km

Trasa II
cca 18 km

Trasa III
cca 10 km

Trasy budou vedeny převážně po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami CHKO Karlštejn, některé části povedou po loukách nebo polních cestách po vlastním značení. Na trase bude opět několik kontrolních bodů. Potřebný výřez mapy a itinerář dostane každý účastník na startu.

Každý do závodu vstupuje na vlastní nebezpečí a psi budou po celou dobu trvání závodu připoutáni ke svému psovodovi ať už na postroji a šňůře, nebo na vodítku. Pes musí mít s sebou platný očkovací průkaz. Vyhlášení bude podle počtu účastníků - pokud se nás sejde dost, tak bude vyhlášena každá trasa zvlášť, s větším oceněním prvních tří míst, pokud se nás sejde málo, tak bude vyhlášeno všechno dohromady, kde nejprve bude rozhodovat počet ujitých kilometrů a poté čas.

Vyhlášení proběhne podle počasí buď venku, nebo uvnitř, na posezení bude domluvena jedna z příjemných místních restaurací.

Max počet lidí: 20

Minimální počet účastníků pro konání akce – 10.

Cena: 200 Kč


 

Peníze musí být připsány na účet 35-6172060277/0100 do 29.2.2016, jinak bude přihláška považována za neplatnou.

Přihlašování proběhne přes HafBO.  Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. S jakýmikoli dotazy se můžete obracet na mě na telefonu 732803857, nebo na výše zmíněném emailu.

Po přihlášení v systému a zaplacení startovného mi prosím do mailu tereza.vidimska@centrum.cz napište zvolenou trasu!!