06.04.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

HAFBO Mikuláš 2012
Název:HAFBO Mikuláš 2012
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:09.12.2012
Cena:100,- Kč

IX. HafBO Mikuláš

KDY: 9. 12. 2012 od 10:00 hod.

KDE: Restaurace Černý kohout (http://www.cerny-kohout.cz/)
GPS: 50°2'12.948"N, 14°21'41.151"E

Přihlášky: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/Rezervace/6

Cena: 100 Kč/tým (psovod + pes) . Nutno uhradit do 5.12.2012 !!!

Kapacita: 40 míst

V případě, že má majitel dva a více psů a chce, aby se všichni jeho psi aktivně účastnili disciplín, měl by přihlásit každého psa jednotlivě. Pokud si bude psy střídat a ve výsledku to bude, jako kdyby soutěžil jen jeden, hlásí pouze jednoho psa. Soutěžit se bude tentokrát jednotlivě. Trasu je však možné projít po dvojicích.

Parkování: je možné přímo u restaurace nebo u autobusové zastávky poblíž restaurace.

Na místo se také dostanete MHD (TRAM, BUS).

Občerstvení: možné zakoupit přímo v restauraci Černý kohout

Co s sebou: teplé oblečení a možná i pro pejska; kdo má, může vzít postroj a dogtrekové vybavení a hlavně dobrou náladu a pro jistotu též platný očkovací průkaz/pas. Doporučujeme vhodnou obuv do lesního terénu.

Předpokládané ukončení: po vyhlášení výsledků - cca v 16:00 hod.

Upozornění: Budeme se pohybovat na území s rozšířeným výskytem lesní zvěře a v přírodní rezervaci Dalejské a Prokopské údolí, proto prosíme, abyste psy měli pod kontrolou. Každý si za svého psa zodpovídá sám. Háravé fenky raději nechte doma odpočívat.

Prosíme, čtěte pozorně následující propozice:

PROPOZICE

Soutěžit se bude jednotlivě, ale trasu je možné projít ve dvojicích. Tentokrát jsme pro vás nachystali soutěžně orientační zábavu. Vaším úkolem bude absolvovat několik sportovních disciplín a získat indicie, abyste správně určili plemeno psa.

Trasu si budete hledat sami pomocí indicií. Na trase najdete několik stanovišť, kde po splnění úkolu získáte nápovědu k hledanému plemeni. Na závěr trasy Vás čekají ještě poslední úkoly přímo v restauraci, kde budete mít šanci získat ještě pár nápověd „navíc“.

Ceny čekají na všechny účastníky :)

Pro inspiraci doporučujeme přečíst články z předešlých ročníků a podívat se do fotogalerie.

Váš HAFBO tým