06.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

Na běžky na vrchol Sněžky
Název:Na běžky na vrchol Sněžky
Přihlášení:Přihlásit se na akci
Datum:17.02.2013
Cena:350,- Kč

Na běžky na vrchol Sněžky :)

 

Máte už nějaké zkušenosti a chcete si vyzkoušet jet se svým psem na běžkách v obtížnějším terénu? Připravili jsme pro Vás okruh s možností vystoupat si i v zimě na naši nejvyšší horu, tak to pojďte vyzkoušet!

Kdy: 17.2.2013 10:00 (konec akce ve večerních hodinách zpět ve Špindlerově mlýně)

 Kde: Špindlerův mlýn, parkoviště odkud odjíždí autobusy na Špindlerovku (změna: předjednána taxi služba ve stejné hodnotě)

 Nejprve se si ulehčíme práci a přesuneme se nahoru na Špindlerovu boudu, odkud vyrazíme po tyčovém značení po polské straně hranic směrem na Sluneční kameny (Slonecznik) a dále až k Dóm Slaski (cca 9km), odtud je možné vystoupat na nejvyšší horu České republiky Sněžku (zde je na české straně bufet). Na Sněžku je potřeba běžky vynést a zpátky snést, v zimě je otevřena pouze cesta po schodech J. Cesta nahoru a zpět je cca 3km. Po té se vydáme okruhem na Luční boudu - s možností zastávky, je zde restaurace a minipivovar, a poté tyčovým značení zpět ke hranicím a na Špindlerovku. Celkem má okruh cca 20km. Parkování možné ve Špindlerově mlýně (za poplatek).

 

Změna programu vyhrazena, akce se může zrušit v důsledku nepříznivého počasí (v tomto případě se samozřejmě vrací peníze i po uzávěrce)!

 

Většina trasy vede po polském území, proto s sebou nezapomeňte europas pro psa!

 

Půjdeme všichni společně, pohodovým poklidným tempem. Pokud někdo má k dispozici a nechce jít na běžkách, je možnost absolvovat trasu na sněžnicích. Důležité je mít alespoň základní zkušenosti s běžkami (jak psovod, tak pes, nejlépe spolu dohromady), po celou dobu se budeme pohybovat po hřebenech Krkonoš. Po celou dobu se budeme pohybovat v zóně národního parku, proto psi musí být po celou cestu na vodítku, na běžky je vhodný pás a pružné vodítko. Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM. Náhubek s sebou nutný, kvůli možnosti vyjet na Špindlerovku autobusem.

Zúčastnit se mohou pejsci starší jednoho roku, s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou. Berte v potaz, že na hřebenech hor může být opravdu zima a větrno, proto nepodceňte oblečení ani pro Vás, ale ani pro psa. Pro tuto akci jsou vhodní pejsci zvyklí na pohyb venku v zimě a v dobré kondici (cesta sněhem pro ně bude náročnější než pro nás na běžkách).

 

S sebou nezapomeňte běžky (kdo by měl a nechtěl jít na běžkách, může trasu absolvovat na sněžnicích) J, teplé oblečení, i když bude sluníčko, může být hluboko pod nulou a nepříjemný vítr. Obleček pro psa je vhodný, když bychom se někde zastavili. Povinně bude mít každý dvě botičky pro psa, alespoň základní lékárničku a čelovku! Mapa dobrovolná Krkonoše střed, ideálně zimní turistická J Všem vřele doporučuji náhradní mikinu nebo bundu a teplé ponožky! Doporučuji pouze jednoho psa na osobu, doprovod bez psa samozřejmě povolen. Po cestě je možnost občerstvení na Sněžce nebo na Luční boudě.

 

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, plemeno a věk psa a pokud s Vámi půjde doprovod bez psa, tak počet osob. Minimální počet účastníků je 5, maximální počet účastnících se psů je 7. Přihlašování bude ukončeno 11.2.2013. Po tomto datu se peníze NEVRACÍ.

Cena: 350,-/os. Doprava, stravování a případné výdaje po cestě jsou individuální a nejsou v ceně.