24.05.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

HafBO Tábor 2009 Lučkovice
Termín: 19.07.2009 - 25.07.2009
Počet dnů: 7
Rezervace: Rezervace
Zahájení rezervace: 04.04.2009
Ukončení rezervace: 22.05.2009
Počet míst: 50
Zbývá volných míst: 30
Cena za osobu: 500 Kč / den
Cena za psa: 200 Kč / den
Propozice:

Aktualizace 30.5 :
Nástup na tábor : 19.7.2009 - neděle mezi 09-11 hod. !!!!
Začínáme nástupem a následným obědem. Od 13 hod až do večera bude následovat odborná přednáška o stopách vedená prap.MVDr. Ivo Srbem.
Všem přihlášeným zašleme během prvního červnového týdne informaci k platbě. Splatnost bude : 26.6.2009
Pro zájemce, kteří nejsou přihlášeni na tábor a mají zájem jet : prosím, pište na vycvik@hafbezobav.cz.
Zaměření:
Tábor je určen pro všechny, kteří s námi chtějí strávit příjemný týden se psy, něco zajímavého se dozvědět a naučit a SAMOZŘEJMĚ si také se svým psem zacvičit. TERMÍN:
19.7.2009 - 25.7.2009 Nástup v neděli 19.7.2008 mezi 09-10 hod, odjezd následující sobotu ráno po snídani .
UBYTOVÁNÍ, CENA:
RZ Lučkovice http://www.pocta.cz/luckovice
Ubytování ve zděných 4 lůžkových bungalovech s vlastním sociálním zařízením. Bungalovy jsou dostatečně prostorné. Cena bude zkalkulována dle on-line registrace na našich stránkách v sekci Výchova výcvik/akce a potvrzena mailem po uzávěrce.
V případě majitele se dvěma psy, kde druhý pes je jako doprovod-necvičící bude cena kalkulována ve výši 50% ceny uvedené. Necvičícího psa označte v poznámce. STRAVOVÁNÍ:
V jídelně v hlavní budově. Rezervace/cena na našich stránkách bude na plnou penzi. V případě zájmu o polopenzi napište tuto skutečnost do poznámky on-line. Upozornění: v době podávání snídaní, obědů a večeří je zákaz vstupu se psy do jídelny. Případné požadavky na vegetariánskou a speciální stravu uveďte opět do poznámky on-line.
V areálu je k dispozici menší lednice a mikrovlnná trouba.
PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM:
Kromě každodenního výcviku, oblíbených soutěží a celodenního výletu na vás čekají : odborná přednáška o stopách - prap. MVDr. Ivo Srb,
psí sporty-canicross - Kamila Lišková
psí psycholog - Rudolf Desenský.
Celodenní výlet - trasy přizpůsobíme dle štěňat a starších psů.
Letos bude dle zájmu otevřena i speciální skupina pro štěňata ve věku 4-10 měsíců. Na tábor nemají přístup: háravé feny V blízkosti potok pro koupání psů, nedaleko možnost koupání pro lidi v rybníku.
Výcvikáři: Alena, Peter, Míša
Důležité upozornění: Volný pohyb psů pouze za přítomnosti majitelů psů. Každý majitel si zodpovídá za svého psa sám. Pro zlobily vezměte náhubky a stopovací vodítka. Na místě bude možné zakoupit drobné chovatelské potřeby.
VSTUPNÍ PODMÍNKY: Platný očkovací průkaz. Pes bez platného očkovacího průkazu se nebude moci tábora zúčastnit. Věk psa pro výcvik: od dokončeného 4 měsíce.
STORNO PODMÍNKY:
10% 1 měsíc před konáním
30% 3 týdny před konáním
50% 2 týdny před konáním
75% 1 týden před konáním
100% méně než 1 týden před konáním
On-line registrace od: 4.4.2009 Uzávěrka: 22.5.2009
Tábor bude nutné uhradit do: 26.6.2009