14.10.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Vítáme Aničku Oplovou mezi instruktory HAFBO

Od července najdete v rozvrhu cviční pro štěňata a dospělé lekce pod vedením Aničky Oplové (An). Více o Aničce a jejích zkušenostech zde https://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/stranka/54

HAFBO Tábor 2010 Slavětín
Termín: 10.07.2010 - 17.07.2010
Počet dnů: 7
Rezervace: Rezervace
Zahájení rezervace: 15.03.2010
Ukončení rezervace: 30.04.2010
Počet míst: 35
Zbývá volných míst: 0
Cena za osobu: 290 Kč / den
Cena za psa: 80 Kč / den
Propozice:

Aktualizace ubytování  - 21.3.2010
Zaměření :
Zastáváme názor, že spokojený pes je obrazem spokojeného páníčka. V tomto duchu jsme připravili program pro letošní tábor. Jaký však tábor ve finále bude, záleží na vás všech. Pokud se s námi chcete na příjemné atmosféře, cvičení, legraci, soutěžích apod. podílet, pojeďte s námi.
TERMÍN: 10.7.2010-17.7.2010 Nástup v sobotu 10.7.2010 od 18.00 hod. (začínáme večeří) a odjezd následující sobotu po obědě, cca 13 hod.
UBYTOVÁNÍ , CENA: Areál Slavětín u Slavonic, http://slavetin.php5.cz
Ubytovací objekt je vybaven novým společným sociálním zařízením, menší kuchyňkou s lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovaznou konvicí a základním vybavením (kastroly nejsou k dispozici), jídelnou s kuchyní, společenskou místností s krbem a přednáškovou místností.
Pokoje jsou 2-7mi lůžkové. Pokoje a budova jsou dostatečně prostorné. Cena je kalkulována bez stravy. Cena bude zkalkulována dle on-line registrace na našich stránkách v sekci výchova výcvik/akce a potvrzena mailem po uzávěrce.
AKTUALIZACE 21.3.2010 : pro všechny přihlášené zájemce : s ohledem na počet a druh přihlášených psů budeme upravovat konečné rozložení na pokojích po uzávěrce. Samozřejmě budeme respektovat rodiny a partnery, snášenlivost a věk psů. Děkujeme za pochopení.
STRAVOVÁNÍ: V jídelně v hlavní budově. Doporučujeme stravu objednat. V areálu bude zajištěna výborná česká kuchyně, polopenze i plná penze (vaří i vegetariánskou stravu). Některé suroviny na vaření (hlavně zelenina ,vejce, med ,lesní plody,kozí sýry a další) čerpají z domácích a okolních zdrojů. Strava bude hrazena na místě. Snídaně : formou švédských stolů, obědy : na výběr ze dvou jídel. Cena : 350,00 Kč/ plná penze, 220,00 Kč / polopenze. V případě zájmu o stravování napište tuto skutečnost do poznámky on-line vč. informace, zda plná penze nebo polopenze, případně vegetarián. Upozornění: zákaz vstupu se psy do jídelny.
PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM:  Kromě každodenního výcviku vč.stop, aportů, překážek a cviků dle vašich požadavků, oblíbených soutěží a celodenního výletu na vás čekají : Úvod a dvoudenní intenzivní výcvik obedience pod vedením jedné z nejzkušenějších lektorek Kristýny Másilkové (předsedkyně klubu obedience).
Setkání a beseda s MVDr. Hanou Žertovou (Terapie poruch chování psů a koček). Možnost zaběhat si coursing po celou dobu tábora
Výlet do podzemí se psy ( jen pro otrlé lidské a psí povahy)
Výlet za zubry
Možnost jízdy na koních
Keramická dílna vč. návštěvy Maříže
Pravidelné setkání s veterinářem MVDR. Michaelem Růžičkou závisí od vašich dotazů. Pokud nám pošlete dotazy do 31.5.2010 a budou zajímavé, zajistíme přednášku.
Pro milovníky jízdy na kole, doporučujeme vzít kolo, v blízkosti areálu je cyklostezka.
A mnoho dalšího….
Program je dobrovolný a je na každém, čeho se zúčastní
Změna programu vyhrazena.
Letos bude dle zájmu otevřena i speciální skupina pro štěňata ve věku 4-10 měsíců
Na tábor nemají přístup : háravé feny
Výcvikáři : Alena, Peter, Míša
Důležité upozornění / Provozní řád areálu : Volný pohyb psů pouze za přítomnosti majitelů psů na předem určených místech. Zákaz volného pobíhání psů v areálu. Venčení psů a jejich volný pohyb ve vesnici není dovolen. Prosíme nekrmte a neplašte zvířata sousedů Prosíme třiďte odpad sklo, pet lahve, papír, bio do nádob k tomu určených. V případě nedodržení třídění odpadu je provozovatel, nebo jeho zástupce oprávněn vymáhat po organizátorovi akce sankci až do 500,- Kč Každý majitel si zodpovídá za svého psa sám. Pro zlobily vezměte náhubky a stopovací vodítka. Při ukončení akce předává každý svůj pokoj organizátorům akce. Na místě bude možné zakoupit drobné chovatelské potřeby a občerstvení během dne.
Doporučení : Přibalte : boty a oblečení do mokra, osušku na psy, pelíšky nebo deky pro psy, stopovací vodítka, pamlsky, aporty, dogtrekové vybavení, náhubky.
VSTUPNÍ PODMÍNKY: Platný očkovací průkaz. Pes bez platného očkovacího průkazu se nebude moci tábora zúčastnit. Věk psa pro výcvik : od dokončeného 4 měsíce
STORNO PODMÍNKY:
30% 21-40 dnů před zahájením akce
50% 8 -20 dnů před zahájením akce
100 % 0-7 dnů před konáním akce
On-line registrace od : 15.3.2010 Uzávěrka : 30.4.2010
Tábor bude nutné uhradit do : 31.5.2010