16.06.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

HAFBO Tábor 2010 Slavětín
Termín: 10.07.2010 - 17.07.2010
Počet dnů: 7
Rezervace: Rezervace
Zahájení rezervace: 15.03.2010
Ukončení rezervace: 30.04.2010
Počet míst: 35
Zbývá volných míst: 0
Cena za osobu: 290 Kč / den
Cena za psa: 80 Kč / den
Propozice:

Aktualizace ubytování  - 21.3.2010
Zaměření :
Zastáváme názor, že spokojený pes je obrazem spokojeného páníčka. V tomto duchu jsme připravili program pro letošní tábor. Jaký však tábor ve finále bude, záleží na vás všech. Pokud se s námi chcete na příjemné atmosféře, cvičení, legraci, soutěžích apod. podílet, pojeďte s námi.
TERMÍN: 10.7.2010-17.7.2010 Nástup v sobotu 10.7.2010 od 18.00 hod. (začínáme večeří) a odjezd následující sobotu po obědě, cca 13 hod.
UBYTOVÁNÍ , CENA: Areál Slavětín u Slavonic, http://slavetin.php5.cz
Ubytovací objekt je vybaven novým společným sociálním zařízením, menší kuchyňkou s lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovaznou konvicí a základním vybavením (kastroly nejsou k dispozici), jídelnou s kuchyní, společenskou místností s krbem a přednáškovou místností.
Pokoje jsou 2-7mi lůžkové. Pokoje a budova jsou dostatečně prostorné. Cena je kalkulována bez stravy. Cena bude zkalkulována dle on-line registrace na našich stránkách v sekci výchova výcvik/akce a potvrzena mailem po uzávěrce.
AKTUALIZACE 21.3.2010 : pro všechny přihlášené zájemce : s ohledem na počet a druh přihlášených psů budeme upravovat konečné rozložení na pokojích po uzávěrce. Samozřejmě budeme respektovat rodiny a partnery, snášenlivost a věk psů. Děkujeme za pochopení.
STRAVOVÁNÍ: V jídelně v hlavní budově. Doporučujeme stravu objednat. V areálu bude zajištěna výborná česká kuchyně, polopenze i plná penze (vaří i vegetariánskou stravu). Některé suroviny na vaření (hlavně zelenina ,vejce, med ,lesní plody,kozí sýry a další) čerpají z domácích a okolních zdrojů. Strava bude hrazena na místě. Snídaně : formou švédských stolů, obědy : na výběr ze dvou jídel. Cena : 350,00 Kč/ plná penze, 220,00 Kč / polopenze. V případě zájmu o stravování napište tuto skutečnost do poznámky on-line vč. informace, zda plná penze nebo polopenze, případně vegetarián. Upozornění: zákaz vstupu se psy do jídelny.
PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM:  Kromě každodenního výcviku vč.stop, aportů, překážek a cviků dle vašich požadavků, oblíbených soutěží a celodenního výletu na vás čekají : Úvod a dvoudenní intenzivní výcvik obedience pod vedením jedné z nejzkušenějších lektorek Kristýny Másilkové (předsedkyně klubu obedience).
Setkání a beseda s MVDr. Hanou Žertovou (Terapie poruch chování psů a koček). Možnost zaběhat si coursing po celou dobu tábora
Výlet do podzemí se psy ( jen pro otrlé lidské a psí povahy)
Výlet za zubry
Možnost jízdy na koních
Keramická dílna vč. návštěvy Maříže
Pravidelné setkání s veterinářem MVDR. Michaelem Růžičkou závisí od vašich dotazů. Pokud nám pošlete dotazy do 31.5.2010 a budou zajímavé, zajistíme přednášku.
Pro milovníky jízdy na kole, doporučujeme vzít kolo, v blízkosti areálu je cyklostezka.
A mnoho dalšího….
Program je dobrovolný a je na každém, čeho se zúčastní
Změna programu vyhrazena.
Letos bude dle zájmu otevřena i speciální skupina pro štěňata ve věku 4-10 měsíců
Na tábor nemají přístup : háravé feny
Výcvikáři : Alena, Peter, Míša
Důležité upozornění / Provozní řád areálu : Volný pohyb psů pouze za přítomnosti majitelů psů na předem určených místech. Zákaz volného pobíhání psů v areálu. Venčení psů a jejich volný pohyb ve vesnici není dovolen. Prosíme nekrmte a neplašte zvířata sousedů Prosíme třiďte odpad sklo, pet lahve, papír, bio do nádob k tomu určených. V případě nedodržení třídění odpadu je provozovatel, nebo jeho zástupce oprávněn vymáhat po organizátorovi akce sankci až do 500,- Kč Každý majitel si zodpovídá za svého psa sám. Pro zlobily vezměte náhubky a stopovací vodítka. Při ukončení akce předává každý svůj pokoj organizátorům akce. Na místě bude možné zakoupit drobné chovatelské potřeby a občerstvení během dne.
Doporučení : Přibalte : boty a oblečení do mokra, osušku na psy, pelíšky nebo deky pro psy, stopovací vodítka, pamlsky, aporty, dogtrekové vybavení, náhubky.
VSTUPNÍ PODMÍNKY: Platný očkovací průkaz. Pes bez platného očkovacího průkazu se nebude moci tábora zúčastnit. Věk psa pro výcvik : od dokončeného 4 měsíce
STORNO PODMÍNKY:
30% 21-40 dnů před zahájením akce
50% 8 -20 dnů před zahájením akce
100 % 0-7 dnů před konáním akce
On-line registrace od : 15.3.2010 Uzávěrka : 30.4.2010
Tábor bude nutné uhradit do : 31.5.2010