20.04.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Seminář Hrátky s klecí

Chtěli byste, aby váš pes měl pobyt v kleci rád a ne „za trest“? Aby se do klece těšil a vydržel v ní bez stresu odpočívat i cestovat? Představme klec svému psovi jako boudu, která skýtá nejen mnoho zábavy, ale zároveň psovi nabízí bezpečné místo pro odpočinek. Přijďte na intenzivní trénink, kde se naučíme, jak pejska správně na klec naučit. Přivykání psů na klec budeme učit zábavnou formou, při které procvičíme také sebekontrolu psa. Hry s klecí současně zlepšují drive psa a prohlubují vztah mezi pánem a psem. Ukážeme si, jak vybudovanou hodnotu klece můžeme „přenést“ na Vaši kennelku, která je lehčí a skladnější, tudíž ji můžete brát kamkoli s sebou.

Více info ZDE

Plavecké závody psů ve Stromovce
Termín: 24.07.2010 - 24.07.2010
Počet dnů: 1
Rezervace: Rezervace
Zahájení rezervace: 21.06.2010
Ukončení rezervace: 19.07.2010
Počet míst: 30
Zbývá volných míst: 30
Cena za osobu: 0 Kč / den
Cena za psa: 100 Kč / den
Propozice:

Kdy: 24.7.2010
Kde: Malá říčka ve Stromovce (slepé rameno Vltavy u atletického stadionu)
Sraz: v 10.00 hod. viz mapa.
Pro ty co pojedou MHD je možnost srazu v 9.30 hod. na Výstavišti před hlavním vchodem (dejte prosím e-mailem vědět na koho máme čekat - pavla.r@hafbezobav.cz).
Kategorie: small (do 40 cm), large (nad 40 cm), štěňata do 12.měsíců
Pravidla:
Plavat se bude z jednoho břehu Malé říčky na druhý. Pro kategorii small a large bude závod dvoukolový. Nejprve poplavou jednotlivě všichni účastníci všech kategorií tam a pak účastníci kategorie small a large i zpět. Buď vysláním psa či na přivolání (volba majitele psa).
Není povoleno použití jakýchkoliv lákadel (pamlsků, hraček, apod.). Podporovat může majitel svého psa jen poskakováním, vískáním, voláním, apod.. Výjimku tvoří pouze kategorie štěňat kde jsou hračky a pamlsky povoleny (pamlsky se nesmí házet do vody, aby nelákaly a nerozptylovaly další soutěžící).
Je povoleno plavat se svým psem - kdo chce či potřebuje ;o).
Plave se na čas. Od opuštění jednoho břehu všema packama po vylezení opět všema packama na břeh.
U kategorie small a large se časy sčítají.
V říčce je mírný (skoro žádný) proud. Voda „rybníková“.

Startovné: 100,-/pes
Ceny:
diplom a medaile pro první tři v každé kategorii
pro každého účastníka malý dárek od sponzorů
Přihlášky budou spuštěny 21.6.2010 v sekci Výchova a Výcvik/Akce
Kategorii do které přihlašujete svého psa prosím piště do poznámky. Při přihlašování dejte pozor zda svého pejska přihlašujete do správné kategorie.
Pozor počet přihlášených psů je omezen.
Uzávěrka přihlášek: 19.7.2010

Veterinární podmínky:
Očkovací průkazy s sebou. Platné očkování proti vzteklině je nezbytné. Vstup do prostoru akce není povolen hárajícím fenám. Této akce se nesmí účastnit psi s kupírovanýma ušima.
Rizika a bezpečnost:
Pořadatel nepřebírá odpovědnost za škody a zranění osob a psů před, během a po akci. Veškerá odpovědnost je na majiteli psa. Přihlášením vyjadřují účastníci souhlas s tímto pravidlem.
Jelikož je toto první akce tohoto druhu co HafBezObav pořádá, prosíme všechny, kteří mají nějaké konstruktivní připomínky k pravidlům či organizaci, ať nám je napíší (pavla.r@hafbezobav.cz) a můžeme vše pečlivě doladit.

Děkujeme