06.04.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Odhlášení z lekcí změna storno poplatků.

Od 1.1.2020 dochází k úpravě storna poplatků.
Info zde : Kredity storno poplatky

Den přivolávačských her Susan Garrett
Název:Den přivolávačských her Susan Garrett
Přednáší:Kateřina Lerlová
Datum:18.05.2013
Čas:10:00
Cena:400,- Kč
Počet volných míst: 0 | Pokud se chcete rezervovat místo na přednášku musíte se přihlásit na stránky.

 Přihlášení  Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

 
 

Den přivolávačských her
Susan Garrett

KDY: 18. 5. 2013 10:00 – 16:00

KDE: Výcvikový areál Stodůlky, ulice K Hájům, Praha 5 (http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/stranka/27)

CO: Jedním z ústředních principů Susan Garrett je, že hra se rovná práci a práce se rovná hře. Díky jejím hrám se pes od štěněte učí, že je potřeba sledovat nějaká pravidla a jejich dodržování s sebou přináší odměny, a všechna cvičení jsou upravená tak, aby se pes jen tak mimochodem učil, zatímco se ohromně baví. Různé hry jsou zaměřené na to, aby pes udržel sebekontrolu, reagoval na povely psovoda rychle, udržel pozornost při cvičení, uměl si brát pamlsky i hračky a hlavně, a to mají všechny přivolávačské hry společné, aby pes vnímal svého psovoda jako zdroj největší zábavy v širokém i dalekém okolí.

Co tedy budeme dělat? Pochopitelně si budeme hrát, dokud budeme mít síly, a když je mít nebudeme, tak si budeme o hraní povídat. Projdeme pravidla her (Hry s klecí, Tvoje volba, Chytání obojku, Strč a uteč, Pamlsky v rohu, Dotyky ruky, Na schovávanou, Na babu, Drž-sedni-drž, 1-2-3-Běž, Pozice u nohy, Rychlé sedy-lehy ...) a neobejdeme se ani bez výkladu základních principů tréninkového programu Say Yes (výcviková škola Susan Garrett). Doufám, že rozvineme i plodnou diskusi, tak hry využít v tréninku i životě, protože v sobě skrývají opravdu velké množství vedlejších efektů – jak získat bez rozčilování solidní odložení, jak pracovat na nábězích do slalomu, jak psovi pomoci, aby sledoval cvičení ostatních v klidu, jak reagovat, když jde trénink jiným směrem, než si psovod představoval.

Susan Garrett je kanadská závodnice a trenérka v několika sportovních disciplínách, ale poslední dobou hlavně v agility, kde se poslední roky pravidelně účastní mistrovství světa se svými dvěma nejmladšími borderkami Encore a Feature. V minulosti trénovala a závodila s jack russel teriéry, border colliemi a křížencem, s většinou z nich získala alespoň jeden titul národního šampiona. Vydala několik výukových knih a DVD. Otevírá online kurzy, z nichž jeden je právě zaměřený na přivolání, a každý se může přihlásit do programu, kde veřejně sdílí klipy z tréninku svého posledního štěněte Swaggera a diskutuje o metodách výcviku, které pro něj zvolila. Více toho o Susan Garrett zjistíte na stránkách Say Yes (http://www.clickerdogs.com) nebo jejím blogu (http://susangarrettdogagility.com/).

Já, Kateřina Lerlová, jsem česká závodnice a trenérka zejména v agility a dogdancingu, naší republiku jsem reprezentovala jen jednou na mistrovství Evropy mládeže, mám jen dva tituly mistra mládeže (každý z mých borderáků si dokázal vyběhat vlastní) a žádný titul z otevřeného mistrovství (ale několik vicemistrů z MČR border collií) a napsala jsem jen jednu knihu o dogdancingu. Mám borderku a welsh corgiho, kteří v současné době pravidelně hrají přivolávačské hry a nijak zvlášť proti tomu neprotestují. Více toho o nás zjistíte na mém blogu (http://katachyon.lerl.info/).

PRO KOHO JE SEMINÁŘ VHODNÝ:

-         pro každého, kdo má pocit, že v životě není nikdy dost zábavy

-         pro toho, kdo by chtěl dál rozvíjet svůj vztah se psem a mít nad tréninkem kontrolu

-         pro psy mladé i staré, dolní hranice 3 měsíce, horní neomezeně

CO S SEBOU:

-         klec! (nebo boudičku či přepravku), protože ji budeme potřebovat na Hry s klecí – (v případě, že nemáte svou je možnost se předem dohodnout při přihlašování a mohu vám zapůjčit svoji – k dispozici mám 3)

-         alespoň 5 různých druhů pamlsků (maso, sýr, piškoty, paštiku….) v dostatečném množství

-         alespoň 5 druhů hraček (tahací, pískací, plyšové, s pamlsky uvnitř, ručně vyráběné…)

-         poznámkový blok a něco na psaní

-         delší vodítko (na stopovačku, ale určitě něco delšího než metr)

-         dále můžete přibalit clicker, foťák, kameru, deku pod psa, cukroví

PŘIHLÁŠKY: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/prednasky

CENA:  400 Kč tým, celou částku je nutno zaplatit předem na účet

 

Počet účastníků je omezen na 8 cvičících a 8 diváků.

Přihlášením se zavazujete k uhrazení účastnického poplatku, pokud se nebudete moci z nějakého důvodu účastnit, můžete za sebe poslat náhradníka.Přehled přihlášených uživatelů na přednášku
Jmeno Stav Přihlašeno
CuLa  Zaplaceno  15.02.2013 
Lilian  Zaplaceno  15.02.2013 
Misha-Scotty  Zaplaceno  15.02.2013 
Misha-Scotty  Zaplaceno  15.02.2013 
Misha-Scotty  Zaplaceno  15.02.2013 
Lizulka  Zaplaceno  15.02.2013 
Lizulka  Zaplaceno  15.02.2013 
mynix  Zaplaceno  05.05.2013