24.05.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

Profil výcvikáře

PETER KONČULA - poslušnost, stopy, aport, individuální výcvik

Jaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)? Moji první psi byli všichni Alíci, Puňťové, Broci u babiček, dědečků a sousedů na dvorech. Prvního vlastního psa jsme si společně s manželkou pořídili před 10-ti. Dostal jméno Ajax a je to Rhodesian Ridgeback. Ajaxovi jsme následně pořídili ještě Bublinku, nalezence. Běhala omrzlá a hladová po polích jenom s rezavým stahovákem. Bublina je kříženec pravděpodobně labradora a maďarského ohaře.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým? Pasivně odmala, aktivně od roku 2000. Náš první pes Ajax byl pro nás dostatečně dobrou školou do začátku :o).

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod. ...)? Všehochuť co nás zajímá. Lovecká, sportovní kynologie, agility, coursing, dogtrekking a caniscross, obedience. Teď už jsou naši psi na důchodovém odpočinku, takže už jen velice rekreačně.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)? Přípravě psů na skládaní zkoušek se moc nevěnuji. Pro mě je hlavní zájem společenská výchova a problémové chování psů. Přece jenom jsem však nějaké zkoušky skládal. Služební - ZOP. Lovecké - BzH, HZ, MIBzH RR (2x vítěz mezinárodních zkoušek), PZ, KBZ RR, BZ. Sportovní - Obedience Z, Coursing (Mistr ČR, Mistr Čech - 2005 ), Dogtrekking

A něco málo z "nepejskařského života“... Kynologie bohužel není můj hlavní pracovní poměr. Pracuji jako IT specialista. Vedle toho se věnuji fotografii a speciálním masážím. Technicky zabezpečuji chod a administraci webových stránek . A dál všechno možného dalšího co se točí kolem Haf Bez Obav. A samozřejmě ještě našemu velko-maloobchodu Dogoutdoor.cz s outdoorovým vybavením pro psy.