16.10.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Úprava komunikce Stodůlky

Ve dnech 7.10-8.10 bude probíhat úprava příjezdové komunice ke cvičáku ve Stodůlkách směrem od stožáru. Prosíme, parkujte svá vozidla na hlavní komunikaci. Na cvičák pak dojdete pěšky. Děkujeme.

SPECIALIZOVANÝ VÝCVIK

Výstavy:
Seznámení s výstavami - část teorie, nácvik postojů, výstavní prohlídka.
Doporučujeme seriál o výstavách na našich stránkách v sekci Chovatelství.
 
Co vzít na cvičení s sebou: výstavní vodítko, pamlsky

Stopy:
Teorie v kombinaci s praktickými ukázkami a nácvikem. Doporučujeme seriál o stopách na našich stránkách v sekci V
ýchova a výcvik.
Co vzít na cvičení s sebou: stopovací vodítko, píšťalku, pamlsky - piškoty a jiné suché pamlsky nevyhovují

Obrany:
Sportovní obrana, otestování ovladatelnosti psa v nečekaných situacích. Výcvik přes přirozené lovecké pudy psa, bez nátlaku.
Co vzít na cvičení s sebou: postroj, pevné delší vodítko cca 3 m dlouhé

Výcvik s klikrem:
Klikrtrénink je pozitivní metoda učení založená na operantním podmiňování. Klikr není při klikrtréninku to hlavní, slouží pouze jako označovač požadovaného chování. Ve spojení s vhodnou motivací to je ideální způsob, jak psa nenásilně naučit vykonávat cviky s radostí. Chování psa, díky kterému má Klikr trénink takový úspěch, určitě znáte. Pokud třeba krájíte v kuchyni salám na pozdější odměny a máte ve zvyku psovi kousek dát za nějaký cvik, brzy začne nabízet chování (cviky), ještě než ho k tomu vyzvete. Podává pac, sedá si, lehá... Kdybyste mu v několika případech klikli za jeden z těchto cviků a poté mu dali kus salámu, začal by častěji nabízet cvik, za který dostane klik a odměnu.Používáme lehce upravenou metodu, která ovšem z klikr tréninku vychází.
Co vzít na cvičení s sebou: vlastní klikry, popř. po dohodě s výcvikářem možno dokoupit na místě.

Individuální výcvik:
Máte-li prvního psa a nebo je Váš pes notorický neposlucha, doporučujeme před návštěvou skupinového výcviku alespoň 1 individuální hodinu. Místo výcviku určuje výcvikář po dohodě s Vámi. V případě zájmu zašlete mail na: vycvik@hafbezobav.cz
Co vzít na cvičení s sebou: pevný obojek, vodítko, pamlsky, hračku, stopovací šňůru


Placení a ceny specializováného výcviku:
Ceny specilazovaných výcviků jsou uvedeny u vypsaných termínů. V případě, že nemáte dostatek kreditů pro přihlášení na specilizovaný výcvik, prosím pište na: výcvik@hafbezobav.cz, uveďte datum a druh výcviku, o který máte zájem. Kredit Vám navýšíme a cenu doplatíte na místě přímo instruktorovi.