24.05.2019
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
Pravidelné tréninky Dogpulleru

Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) 
Více info o pulleru ZDE
Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. 
Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

Profil výcvikáře

ANDREA - agility, dogdancing, sportovní kynologie, příprava na zkoušky

 Jaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)?

Doma mám v tuhle chvíli čtyři psy. Desetiletou boxerku Arwen, která si již užívá důchodu, ale stále je vitální a ráda sportuje. Dále mám šestiletou dobrmanku Hurinku, ti kdo jí znají si jí hned oblíbí, je naprosto nabitá energií a do všeho se vrhá doslova po hlavě. Třetí do mé smečky přibyla celočerná ovčanda Evelin, je jí 5 a půl roku a je hrdou maminkou dvou krásných vrhů štěňátek. A nejmladším členem smečky je psí dorostenec Urisek, taky německý ovčák, který asi bude navždycky štěně.

Smečka je už dost velká, ale až bude mít Evelin poslední vrh budu si muset nechat doma jednu holčičku, abych měla pokračovatelku chovu. Z plemen preferuji dobrmany, kdo ho jednou bude mít doma tak to pochopí. Jsou opravdu vyjímeční a je to pro mě srdeční záležitost.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým?

Cvičit psy jsem aktivně začala asi před deseti lety.

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod. ...)?

Arwen - v době své sportovní kariéry se věnovala sportovní kynologii, dogdancingu a hlavně agility Hurina - Sportovní kynologie, agility, dogdancing, obedience
Evelin - Sportovní kynologie
Uris - Sportovní a služební kynologie
Všichni se společně věnujeme také procházkám, výletům, plavání a zlobení :-)

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)?

S každým ze psům máme nějaká úspěchy ať již v malých nebo větších soutěžích v různých kynologických odvětvích. Nejdůležitější ale je, aby cvičení mě i mé psy bavilo. Již několik let jsem předsedkyní Dogdancing clubu České republiky a rozhodčí pro dogdancing.

A něco málo z "nepejskařského života“...

Toho nepejskařského života moc nezbývá, protože většinu ho zaberou psi :-) Ráda čtu, ráda sekám trávu - to je obrovský relax a ráda se vídám se svými kamarády. No a taky ráda jím, hlavně pizzu na všechny způsoby.