05.06.2020
host ... | Magazín | Inzerce | Fórum | Služby
On-line kurzy v době karantény

Když nemůžeme s pejsky vyrazit na cvičák, instruktorky Anička, Andrea a Pavla pro Vás připravily lekce dogfitness, přípravky obedience, agility a pro štěňata z pohodlí domova.

Jedna lekce bude probíhat týden, v každé z nich dostanete několik úkolů, návody, jak se s nimi nejlépe vypořádat a po celý týden budete moci vkládat svá tréninková videa s postupem i hotovými cviky, ke kterým budete dostávat zpětnou vazbu.

Veškeré informace najdete již teď v rozvrhu!

Těšíme se na Vás!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DIH3gSZSsuo

Informace o termínu cvičení
Milí klienti, dříve než se přihlásíte na cvičení, přečtěte si a odsouhlaste provozní řád výcvikových areálů HAFBO.

Přijďte se seznámit s jedinečnou technikou na zrelaxování psa, posélení jeho sebevědomí a uvědomění si, co je vašemu čtyřnožci příjemné a pohodlné. Na této hodině se seznámíme s technikou, budeme též pracovat s pejsky. Hodina je určená pro psy, kteří zvládnou být na menším prosotru s cizími psy a neřeší je, je důležité, aby se psi cítili bezpečně a komfortně. S Sebou si vezmete spoustu malých nelepivých pamlsků - zvažte i zmenšení denní krmné dávky:) 

Na všechny se moc těším, společně si hodinu užijeme. Pokud nebude hodina plně obsazená, bude hodina trvat jen 30 minut, není možné aby pes pracoval celou hodinu, hersenwerk je i tak náročný a také by přijmul příliš mnoho jídla:)

Typ cvičení:Hersenwerk
Datum:03.11.2019
Čas:11:00
Cvičitel:Iveta[]
Cena cvičení:250 kreditů
Délka cvičení:1 hod.
Místo cvičení:Stodůlky, K Hájům
Počet míst / volno:2 / 1
Nejste přihlášen na webu.
Přehled přihlášených psů
Jméno
Majitel
Cv Plemeno Věk Poznámka
Daš  koncelik  553  Foxterier hrubosrstý  7 let 1 mesíc  CRAZY FOX TEAM